Кирило Погостинський: "Будемо шукати "великого" з дальнім кидком"

05 січня 22:00
Переглядів: 212
погостинський

В.о. головного тренера Політехніки і матч в Івано-Франківську розібрав, і посміятися разом з публікою встиг.

Микола Полюляк, захисник Політехніки:

"Хочеться привітати всіх з першою грою в новому році. Матч складався не так, як ми хотіли. Хотіли перемогти, готувалися, але трохи не вистачило в кінцівці. Дурні помилки, в першій половині зіграли не дуже, програли багато підбирань - це визначило результат матчу. Плюс провал у третій чверті. Намагалися наздогнати, але нам знову ж таки не вистачило чогось. зібраності, напевно".

Кирило Погостинський, в.о. головного тренера Політехніки:

"Хотів би подякувати гравцям за ту самовіддачу, з якою вони билися. Билися до кінця. Традиційно матч вийшов цікавий, ніхто не знав, як він закінчиться. Два рази ми майже наздогнали Говерлу. Можливо, через велике бажання швидко наздогнати, швидко обігнати і виграти, десь поспішили при різниці в одне очко. Є над чим працювати, будемо прагнути перемагати".

"Як ви думаєте, чи можна людину, яка провела з нами три дні і два тренування, оцінювати, і говорити, підійшов він чи не підійшов? Я не знаю, не готовий відповісти по Майлсу. Перше - сьогодні третій день адаптації. Друге - він не знає комбінацій, які ми граємо. Говерла зіграла грамотно, поставила "зону". Я не можу його випустити, якщо він не знає, як грати проти "зони", або проти зонного пресингу. Тут він губився. Все інше - будемо дивитися".

"Якщо хтось хороший з гравців звільниться, будемо брати. З українців? Ну, назвіть мені хорошого українця, який звільниться. Будемо шукати легіонера на позицію 4-5, з дальнім кидком. Кого - кого? Фесенко? Гравець з дальнім кидком? (сміх у залі). Ні, Фесенко у нас не буде".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: