Кирило Погостинський: "Перші 8-10 команд, за винятком "Будівельника" і "Хіміка", - рівні, всі б'ються"

27 березня 22:30
Переглядів: 105
погостинський

Представники Політехніки були схожі в оцінках програного матчу в Маріуполі.

Олександр Кольченко, форвард Політехніки:

"Вітаю Азовмаш із заслуженою перемогою. У даній ситуації, коли всі команди дограють майже без легіонерів, склади приблизно рівні і результат кожної зустрічі визначається тим, наскільки розумно команда грає в захисті та нападі. Так от сьогодні, мені здається, Маріуполь зіграв розумніше, використовував наші слабкі сторони і свої сильні. Був шанс зачепитися в певний момент гри, у другій половині трохи організованіше зіграли, ніж у першій. Поразка є поразка, залишилася одна гра, вдома. Будемо намагатися її виграти і закінчити регулярний сезон перемогою".

"Дуже приємно повернутися в Маріуполь. Це були два роки, які залишилися в моєму серці. Було приємно за ці дні зустріти багато друзів, знайомих і просто вболівальників, які завжди підтримували команду. Сьогодні це було видно, у четвертій чверті вболівальники Азовмаша підтримали свою команду і змусили їх трохи підбадьоритися, піти вперед".

"Особливої мотивації на Азовмаш немає. Не важливо, попередня твоя команда це, або майбутня. Така у нас робота - в кожній грі потрібно грати на перемогу. Сьогодні у мене вийшло щось більше, ніж в Донецьку".

Кирило Погостинський , головний тренер Політехніки:

"Хочу привітати Азовмаш з перемогою. Вони сьогодні були сильнішими, зуміли створити комфортний відрив, 13 очок, який протримався всю гру. Вони були трохи краще готові, ніж ми. В іншому підтримую Кольченко: перші 8-10 команд, за винятком Будівельника і Хіміка, - рівні, всі б'ються. Тут грає роль підготовленість, настрій команди, перевага домашнього майданчика. Хотілося виграти, шанс у другій половині був - здавалося, що команда намацала свою гру. Але не вистачило, не вийшло".

"У хлопців було більше бажання грати. Сили бігти в напад були - ви бачили, чому я не робив замін у четвертій чверті, боявся поламати гру. Коли вони з останніх сил боролися, але м'яч не падав в кільце, у Азовмаша сили бігти вперед були, а у нас назад - не було. При різниці в 10 очок не забив Кольченко під кільця. Потім Лемик - така ж ситуація. За рахунок двох цих швидких відривів Азовмаш створив перевагу, а у нас сил наздогнати не було".

"У нас травмований Денис Тютюнник, який багато грав в останніх матчах. Поки не даю ігрового часу Тихонову - це молодий гравець, якого ми сподіваємося використовувати в наступному сезоні".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: