Кирило Погостинський: "Політехніка" прогресує"

26 грудня 12:55
Переглядів: 160
погостинський

Прес-конференція після матчу "Черкаські Мавпи" - "Політехніка-Галичина"

Микола Полюляк, захисник "Політехніки-Галичини":

- Вітаю команду "Черкаські Мавпи" з перемогою, вони сьогодні молодці, добре грали. Наша основна проблема - це відсоток реалізації з гри, як триочкових, так і двоочкових кидків. Ми вже не в перший раз стикаємося з цією проблемою, працюємо на тренуваннях, але чомусь ми не можемо це побороти.

- Сьогодні були шанси у команди?

- Були, якби не провалили першу половину гри - якщо не пішли б при -16 на перерву, то були б шанси. Так важко було повертатися в гру.

Кирило Погостинський, головний тренер "Політехніки-Галичини":

- Не хочеться говорити про погане. Хлопці старалися, билися, але цього, на жаль, мало. Напевно, немає лідера, який може потягнути в потрібний момент. Сьогодні зіграв Полюляк, потягнув за собою гравців, десь ми почали діставати, підрівняне відсоток двоочкових дуже сильно і за рахунок цього почали скорочувати. Але, на жаль, гравці молоді і всі хочуть відігратися швидко і триочкових кидків. Ви бачили, що ми робили по чотири поспіль атаки триочковими в той момент, коли треба було піти і забити два. Немає в них почуття де треба кинути троячку, а де треба піти забити двухочковий кидок. Потрібно з ними багато працювати. Дуже важко донести до них на майданчику, тобто вони грають або добре, або погано, середнього у них немає і зупинити їх дуже важко. Сьогодні навіть Зубрицький не зміг це зробити на полі, хоча його спеціально випускали іноді, щоб зупинити їх необдумані дії, але, на жаль, не допомогло. Видно все, що відбувається на майданчику, навіть будь-якому вболівальнику, який перший раз прийшов на баскетбол. Просто ми створюємо ситуацію для відкритих вільних кидків - ми їх не забиваємо, у підсумку потім намагаємося відігратися, довести, що ми можемо і робимо вже непідготовлені кидки. Якщо додати відсоток реалізації, то я думаю, що ми будемо боротися.

- На ваш погляд якийсь йде процес в команді, вона прогресує або стоїть на місці?

- Звичайно, прогресує. Якщо раніше у нас всі не потрапляли, то тепер у нас три-чотири людини, які можуть вийти і відіграти. Зараз знайдемо п'ятого-шостого і все буде добре, або виховаємо своїх.

Ігор Кривцов, форвард "Черкаських Мавп":

- Дякую уболівальникам за підтримку, хочу привітати їх і керівництво з перемогою. З приводу гри можу сказати, що у нас сьогодні дуже багато речей вийшли, які ми планували. Добре підстраховували один одного в захисті і за рахунок цього ми змогли в першій половині зробити заділ, якого нам вистачило до кінця гри. Крім позитивних моментів, мені не сподобалося, що ми трохи розслабилися. Ми будемо над цим працювати, будемо намагатися, щоб таких невеликих провалів не було.

- Тобі, як гравцю важко було знайти сьогодні мотивацію на гру?

- Мені ніколи не важко шукати мотивацію на гру. Я люблю цю справу, якою займаюся. Питань таких не може виникати взагалі.

Максим Міхельсон, головний тренер "Черкаських Мавп":

- Вітаю з перемогою всіх: команду, керівництво клубу, тренерський і адміністративний склад, і вболівальників. В черговий раз вболівальники змушували нас рухатися вперед, не опускати руки. Було пару моментів, коли розслабилися у другій половині. Ми говорили про це в роздягальні, дуже рано повірили в перемогу, відчули, що отримаємо перемогу, тому що в захисті у першій половині ми пропустили 24 очки, а взагалі за гру 70. Перемогли за рахунок хорошої гри в захисті в першій половині, як Ігор сказав, цього вистачило для того, щоб довести матч до перемоги.

- Зараз команда йде на новорічні свята, в якому настрій ви туди відправляєтеся, дивлячись на турнірну таблицю?

- По-перше, добре, що закінчили рік перемогою. Зараз у нас в роздягальні відмінна атмосфера. Я вважаю, що наш показник більше 50% перемог - це не погано. Мало, хто очікував, що у нас таке буде. Знаємо, що могли б краще, знаємо, що була пара ігор, в яких могли добитися перемоги. Десь чогось не вистачило - досвіду, недопрацювали. Це спорт - завжди є програвший і переможець. В цілому оцінюю першу половину сезону на відмінно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: