Кирило Погостинський: "Треба зірвати голос для того, щоб гравці почали ворушитися"

20 грудня 14:15
Переглядів: 161
погостинський

Прес-конференція після матчу "Політехніка-Галичина" - "Хімік"

В'ячеслав Петров, форвард «Хіміка»:

- Велике спасибі уболівальникам, які подолали не настільки короткий шлях, щоб підтримати нас. Було дуже приємно бачити їх. У минулій грі, коли грали з "Одесою", виконали не всі настанови тренера, тому хотіли реабілітуватися за це, показати хороший настрій і бажання на гру, порадувати також своїх уболівальників. Грали командно, всі підтримували один одного, допомагали, ніби все вийшло.

- Був такий момент, що ви вже десь жаліли"Політехніку", все-таки вона вдома грає?

- Жаліли не жаліли, але вже відчувалася розслабленість, особливо в останні п'ять хвилин, коли вже був великий розрив. Хотіли зробити гарний баскетбол, якесь шоу показати. Трохи позначалася втома.

Карліс Муйжніекс, головний тренер "Хіміка":

- У нас було завдання якомога більше використовувати в ротації гравців, у нас їх десять. Ми намагалися більш-менш не перевантажувати, використовувати це. Ми добре почали гру - зробили хороший відрив у першій половині і намагалися з такою ж енергією грати всю гру, але в той же час стежили за тим, щоб не перевантажувати гравців, тому що у нас через день гра з "Говерлою". Дві гри поспіль грати через день на виїзді не так легко. Нам було важливо зберегти сили на неділю.

У першій половині у нас все добре вдавалося. Гравці були сконцентровані. У другій половині Львів трохи перебудувався і показав характер. Не можу сказати, що ми все правильно зробили. Але було цікаво - боротьба, агресивна гра обох команд, яка, напевно, сподобалася глядачам. Спасибі нашим уболівальникам, які приїхали нас підтримати. Був хороший баскетбол і хороший настрій.

Антон Дзюба, форвард "Політехніки-Галичини":

- Провалили першу чверть. Нам багато забили з відривів. У другій половині перебудувалися і змогли нав'язати боротьбу, зіграли на рівних.

Кирило Погостинський, головний тренер "Політехніки-Галичини":

- 25 втрат, з яких 50% невимушених втрат - один відвернувся віддав, інший не подивився віддав, третій кудись побіг. Приберіть хоча б половину невимушених втрат. Елементарно ми на пресинг втрачали. Ми відпрацьовуємо це через тренування. Розібрали, намалювали, почало виходити - три рази розбили, три рази забили швидкі очки і "Хімік" від цього відмовився. У другій половині, незважаючи на їх склад, яким вони грали, ми програли третю чверть в два очки, а четверту зіграли внічию. Тобто ми можемо. Молоді гравці, вони бояться, що у них не виходить. Не вийшло у одного - опустили руки. А такого, який би взяв і повів команду, поки ми не виховали. Вкрасти його ніде, тому треба тільки виховувати і з ними працювати.

Юра Кущак хороший хлопець, хороший гравець, відмінно працює. Але поки він не може скласти конкуренцію ні Орленку, ні Дімі Тихонову на тренуваннях. І як тільки Орленко немає на тренуванні, у мене Тихонов робить все, що хоче, а в грі він цього зробити не може, тому що у нього немає опору. Коли вони штовхаються на тренуваннях разом з Орленко, то це виходить. Другий момент, коли Орленко виходив сьогодні на Пустового, то Пустовий забив нам набагато менше, ніж забив Дімі Тихонову. Тому що гравець габаритний, високий, може відштовхнути, поставити спину і через нього не перекинеш так, як через Діму. Все-таки це 2.18 і 120 кілограм ваги.

Я думаю, що ми будемо грати таким складом. Якщо будуть якісь поліпшення, то будемо підсилюватися гравцями, можливо, тренером.

Є об'єктивний фактор - ростер гравців, який на сьогоднішній день кращий у "Хіміка". Вони почали з середини липня готуватися цим складом, у них був передсезонний збір - це теж об'єктивний фактор. Але є ще фактор суб'єктивний - коли ми виходимо і не віримо в свої сили. Як це прищепити гравцям? Поки, на жаль, за ці 16 ігор, що були, мені не вдалося. Ми виходимо і робимо 25 втрат через те, що це просто "Хімік". Якщо їх назвати по-іншому, але випустити таких же гравців, то вони вийдуть і будуть з ними відразу битися з першої хвилини. А так треба зірвати голос для того, щоб вони почали ворушитися.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: