Кирило Погостинський: "У нас може бути і партизанський загін імені "Політехніки-Галичини"

02 квітня 12:34
Переглядів: 122
погостинський

Головний тренер Політехніки підвів підсумок сезону для своєї команди, який для "левів" закінчився несподівано швидко.

Ярослав Лемик, форвард Політехніки:

"Велике дякую уболівальникам від команди, які підтримували нас, незважаючи на те як складався сезон. Ця гра була нам потрібна, але у нас немає потрібної ротації - навіть на тренуваннях не виходить зіграти 5х5. Результат закономірний".

"Помста Хіміка за торішній плей-офф? Не знаю... Ми налаштовувалися на гру, вона нам була дійсно потрібна. Десь, може бути, перегоріли. Хімік - хороша команда, у них потужна ротація, хороший тренер. Результат очевидний".

Кирило Погостинський, головний тренер Політехніки:

"Хочу подякувати всім присутнім за те, що нас підтримували протягом сезону, приходили на ігри, вірили в команду. Не завжди все виходило, як хотілося, але маємо те, що маємо. Ми продовжуємо грати далі - БК Київ знявся, ми потрапили в плей-офф (довга пауза). Жартую, хлопці (сміється). Перше квітня, можете видихнути.

Насправді, було дуже важко грати. Хімік: хороша ротація, тренер, школа, давно займаються вихованням гравців, їх хлопці грають по Україні скрізь. Ми грали, старалися, але, на жаль, багато програли. Можна було грати набагато краще. Була сьогодні остання гра, на жаль, програли. Чекаємо вас тут на іграх наших дитячих команд, в середині червня. Подивимося на наші дев'ять секцій, будемо проводити відбір гравців до збірної 2004-го року. Чекаю уболівальників, батьків, журналістів - приходьте. Буде грати наша студентська команда в цьому залі, теж приходьте. Ну а ми будемо готуватися до наступного сезону".

"Як я можу оцінити свою роботу? Я не передбачав того, що доведеться стати головним тренером. Маємо те, що ми маємо. Кожен оцінить результат в міру своєї розбещеності. Хтось скаже, що програли через мене, хтось не скаже. Я не сачкував, дурня не клеїв - значить, дев'яте місце мій рівень. Я вважаю, можна було зіграти краще. Ротація? Так, Діма в гіпсі, травма у Тютюнника, поїхав Дайкс - це об'єктивні причини. Але ми програли в Донецьку, Дніпропетровську - там ми повинні були вигравати. Це суб'єктивно. А хто винен в поразках? Тренер. Всі поразки - тренерські, всі перемоги - гравців".

"Звичайно, у нас були шанси. Нам потрібно було виграти один матч із трьох. У Донецьку. Для того, щоб стартувати з п'ятого місця, нам потрібно було виграти три матчі. Це було реально. Я не рахую поразку в Кривому Розі - там у мене був лазарет, шість осіб. Але гра в Дніпропетровську, в Кривому Розі, в Маріуполі, ми могли виграти. Все це могло бути. Але сьогодні ми зайняли дев'яте місце. Не можу сказати, що воно почесне. Не змогли зайняти місце вище".

"Кого хотів би залишити? Як говориться, хотів би залишити всіх і ще додати. Поки можу сказати, що всі молоді гравці на два роки залишаються в Політехніці".

"Ви знаєте, у нас може бути і партизанський загін імені Політехніки-Галичини. А може бути, і баскетбольна команда. Зараз загадувати, за такої ситуації в країні, не можна. Ну як можна загадувати? Думаю, бюджети у клубів скоротяться. Будуть більше грати українці, але, сподіваюся, не буде такого, як зараз, коли всі грають тільки українцями. Можливо, знизиться рівень легіонерів, можливо, буде зроблено акцент у бік молодих легіонерів. Головне - щоб не було війни, і була можливість проводити чемпіонат. Якщо так, будемо грати".

"Всі американські гравці - у них одна ситуація. "Немає грошей - немає гри". Якщо Майлс захоче, ми його чекаємо. Співвідношення ціна/якість відмінна, за три місяці до нього не було претензій".

"Суперліга стане міжнародною? Хлопці, це ж жарт - ось, ви і попалися. Думаю, ця інформація була зроблена під перше квітня. Це те ж саме, що написати "затримано 10 тітушек, представилися южненським Хіміком". Такий жарт сьогодні теж був".

"Дніпро грав у цьому сезоні своїми вихованцями та обігравав Говерлу з легіонерами. У кожному разі, слабких команд не буде. Так, будуть явні лідери, хто буде грати в Європі, але інші 10-12-14 команд будуть рівними, будуть побиватися за свої завдання. Трійка, вісімка - дивлячись, у кого яка буде".

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: