Кирило Погостинський: "За першу половину Дайкса треба розстріляти"

26 січня 20:10
Переглядів: 193
погостинський

Головний тренер Політехніки Кирило Погостинський про перемогу в матчі з Ферро.

"Хочу подякувати вболівальникам, які в потрібну хвилину нас підтримали, і не закидали шапками. Коли зал завівся, набагато легше грати. Хотілося, щоб глядачів було більше і сподіваємося, що така кількість вболівальників сьогодні не через нашої гри, а через погодні умов".

"Напевно, хлопці не налаштувалися. Те, що вони не забивають, - це моє недоопрацювання. Ну а як можна проти молодих хлопців щось придумувати, коли там все дуже просто? Ми показали це в третій-четвертій чверті, коли почали працювати проти молодих один в один і все почало виходити. Ми впоралися з їх лідерами, не дали їм багато забити. Хлопці старалися, грали в захисті. Не справились з Теряником - молодий хлопець, який грав за дубль, вдало сьогодні зіграв. Поки перебудували гру, знадобилося дві чверті. Зал підтримав - все помінялося. З гри "комбінації заради комбінацій" перейшли на гру один в один, забили на особистому майстерності".

"Ми балансуємо на межі вісімки, всі хочуть потрапити в плей-офф - від цього залежить, коли ми закінчимо сезон. Не потрапляємо в плей-офф - закінчуємо 30-го березня, а цього ніхто не хоче - ні керівництво, ні гравці. Всі борються. Проти Києва ми зіграли не зовсім вдало. Це наші прямі конкуренти, і тут ми не добрали перемогу. Будемо шукати, де добрати, щоб потрапити до вісімки".

"Сьогодні не пішла гра у Полюляка. В минулому матчі він зіграв 25 хвилин - це багато чи мало для молодого гравця? Кого сьогодні було тримати Давидюка? Всі гравці у Ферро габаритні, я не міг його поставити, щоб він штовхався. Справа не в рівні, а у фізичному стані. Давидюк сьогодні півтори хвилини відбігав. До кінця сезону Тютюнник теж вийде і вийде не раз. У такій грі, як сьогодні, щоб стримати Пауелла, потрібно було тримати на паркеті Сашу Кольченка майже 40 хвилин. Справа в фізичних даних опонента - тільки Кольченко міг з ним штовхатися.  Так, йому важко було, і кричали всі: "Він не може забити, навіщо ви його тримаєте?" Але він відпахав в захисті - на це ніхто не дивиться. Гравець, який грає на трійці, але за габаритами більше, ніж Денді - спробуйте, втримати його!"

"Майлс відіграв хвилин 15. Перша заміна - не розумів, що робити на полі. Ми назад його повернули тактично, після пояснення. Другий відрізок він відіграв. У кінцівці я несу відповідальність за результат, я довіряю більше Алфьорову. Принаймні, поки".

"Умовно, Дайкса потрібно було розстріляти за першу половину. У другій у нього пішло - навіщо його було міняти? Перехопив - забив. Пішов у прохід - забив з фолом, потім потрапив середній. Коли він напоровся на початку, я його замінив. Вийшов Стефанишин і відпрацював своє в захисті".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: