Кирило Погостинський: "Звинувачувати можна тільки себе"

26 березня 18:23
Переглядів: 70
погостинський

В.о. головного тренера БК "Політехінка-Галичина" Кирило Погостинський прокоментував поразку своєї команди від "Донецька" (87:89).

"Хочеться привітати команду Донецька, яка нас сьогодні обіграла. Команда була готова, у неї хороші молоді гравці які за відсутності іноземних гравців, за відсутності лідерів взяли на себе відповідальність і не підвели команду. Мені хочеться привітати колектив команди Донецьк (гравців, тренерів, персонал) із заслуженою перемогою.
Ну а по нас ... що сказати? Прикро програвати. Значить, недопрацювали, що не підготувалися. Звинувачувати можна тільки себе".
Про те, чому мало були задіяні Івшин і Лемик: "Тому що команда всю гру простояла "зоною", якщо ви помітили. А "зона" ставиться проти команд, у яких є перевага в передній лінії. Вони дуже добре нас нейтралізували, добре підстраховував Корнієнко. Я думаю, він поставив штук п'ять блок-шотів, якщо не більше".
"Тепер все залежить від того як зіграє "Миколаїв". Програє гру - потрапимо в плей-офф. Але у них ще гра з "Будівельником", який може їх обіграти. Якщо вони комусь програють ... Але якщо ні - будемо "зливати воду".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: