Кияни здобули нелегку перемогу над "Говерлою"

09 листопада 18:34
Переглядів: 128
Київ Говерла
«Київ» здобув нелегку перемогу над «Говерлою» з рахунком 72-69. Лідируючи протягом більшої частини матчу, господарі паркету не могли забезпечити собі комфортний гандикап, до останніх секунд стримуючи атаки суперника.

Гравець матчу

Форвард киян Артем Швець не лише став найрезультативнішим гравцем своєї команди, здобувши 19 очок, а й плідно попрацював на відскоках, 12 разів підібравши м'яч.

Хід гри

Як і попередній матч із «Галичиною» гру з «Говерлою» кияни розпочали дуже активно, в першу чергу, завдяки гарній реалізації дальніх кидків. Протягом стартової чверті господарі забили 5/8 триочкових, а найактивнішим у їхньому складі став Максим Луценко. Програвши перший період 11-23, «говерляни» здійснили «камбек», який розпочав екс-гравець «Києва» Владислав Подолян, і повернулися в гру (29-29). Однак останні хвилини першої половини знову були за «вовками».

Другу половину команди розпочали за рахунку 35-29 на користь «Києва», але гості знову ліквідували розрив у рахунку, й надалі на паркеті столичного Палацу спорту розгорнулася запекла боротьба. Хоча кияни лідирували, знову задіявши далекобійну артилерію, баскетболісти «Говерли» постійно перебували на відстані кількох очок від суперника. Все ж, переможцями нервової кінцівки, в якій івано-франківці зіграли не найкращим чином, а отже й матчу, стали господарі.

Статистика

Окрім Швеця в складі «Києва» варто відзначити Руслана Отверченка (16 очок + 9 підбирань), Максима Луценка (15 очок), Павла Крутоуса (11 очок) та Максима Сандула (4 очка + 12 підбирань + 7 передач).

Владислав Подолян у матчі зі своєю колишньою командою приніс «Говерлі» 20 очок. 19 очок, 7 передач і 6 підбирань на рахунку Меккі Макнайта, 9 очок і 12 підбирань — Дмитра Липовцева.