"Київ" обіграв "Політехніку-Галичину"

07 листопада 22:09
Переглядів: 163
політехніка мавпи
«Київ» виявився сильнішим за «Політехніку-Галичину», впевнено обігравши суперника з рахунком 98-64. Таким чином, львівська команда залишається єдиною, яка ще не здобула жодної перемоги в чемпіонаті. Серія поразок «левів» складає вже шість матчів.

Гравець матчу

Захисник Максим Луценко провів найкращий матч у майці «Києва», відзначившись за його підсумками 18 очками, 9 підбираннями, 8 передачами та 28 балами рейтингу ефективності.

Хід гри

Завдяки чудово проведеній стартовій чверті Максим Луценко, котрий  реалізував 4/4 кидків із гри та здобув 10 очок, допоміг киянам упевнено повести в рахунку 25-10. Протягом наступних десяти хвилин захисник «вовків» опинився в тіні партнерів, зате інші гравці команди господарів, насамперед переважаючи суперника в трисекундній, збільшили гандикап на користь «Києва» (43-22).

Після великої перерви підопічні Деяна Прокіча продовжили нарощувати власну перевагу, яка перед заключною десятихвилинкою сягнула тридцяти двох очок. Розрив у рахунку міг би бути більшим, якби не дальній кидок Едуарда Федчука наприкінці періоду. Проте навіть останню чверть господарі львів'янам виграти не дали, потужно провівши кінцівку поєдинку.

Статистика

Окрім Луценка одразу четверо гравців «Києва» продемонстрували результативну гру: Артем Швець (16 очок + 8 підбирань), Руслан Отверченко (15 очок + 9 передач + 6 підбирань), Максим Сандул (14 очок + 9 підбирань), Павло Крутоус (10 очок).

Найкращим у складі «Галичини» став Антон Давидюк, котрий здобув 21 очко. 15 очок і 7 підбирань на рахункуМиколи Полюляка.