"ЛДУФК-СКІФ" повернувся додому із новою формою

02 червня 13:30
Переглядів: 285
ЛДУФК-СКІФ

Чоловіча баскетбольна команда Львіського державного університету фізичної культури СК «ЛДУФК-СКІФ» програла усі три матчі фінального етапу Студентської баскетбольної Ліги України, який відбувся у Києві. Відтак, підопічні Олександра Пазичука не вийшли з групи, але повернулися додому із новим комплектом форми, яку подарувала Федерація баскетболу України.

Нагадаємо, що баскетболісти «ЛДУФК-СКІФ» подолали два етапи турніру й таким чином пробилися до фінального етапу змагань. Жереб підкинув надзвичайно складних суперників. Зокрема, дві команди з нашої групи згодом зустрілися у поєдинку за «бронзу», у якому студенти Запорізького національного технічного університету обіграли гравців Національної металургійної академії – 62:54. Підопічні Олександра Пазичука у групі поступилися вищеназваним командам з рахунком 54:84 і 57:91 відповідно. Програли львівські студенти і третю гру фінального етапу Київському національному торгово-економічному університету – 65:96.

Отож, як і очікувалося, вихід у фінальний етап Студентської ліги України – це вже неабияке досягнення баскетболістів Львівського державного університету фізичної культури. Бо там за команди виступали досвідчені гравці супер і вищої ліги України, з якими на рівних боротися нашим студентам не під силу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: