"ЛДУФК-СКІФ-Спартак" – третій у вищій лізі

13 лютого 20:45
Переглядів: 143
ЛДУФК-СКІФ-Спартак

Волейболістки-студентки Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» під керівництвом головного тренера Василя Ковцуна минулих вихідних відіграли у місті Лева чергові матчі чемпіонату України серед команд вищої ліги, після яких наш колектив залишився на третьому місці турнірної таблиці.

Розпочавши домашній тур дещо несподіваною поразкою (0:3) від «Харків’янки», волейболістки команди «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» зі спортивною злістю й дуже зібрано провели поєдинок з чернівецькою «Буковиною». Вигравши доволі впевнено першу партію (25:21), львів’янки ледь не розгубили своєї переваги в другій партії, але у потрібний момент мобілізувалися й перемогли – 25:23. Третя партія видалася ще більш драматичнішою. Але і вона завершилася на користь підопічних Василя Ковцуна – 29:27. У підсумку, 3:0 на користь команди «ЛДУФК-СКІФ-Спартак», яка у четвертому турі (24-26 лютого) очікує в гостях «Новатор» і «Фаворит».

На завершення зазначимо, що у третьому турі кольори «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» захищали: Гончар Наталя, Лисиця Вікторія, Підгурська Оксана, Свирида Ірина, Кримська Яна, Кучер Владислава, Худяк Анастасія, Лис Ірина – капітан команди, П’ятковська Ірина, Черевайко Тетяна, Яценко Ганна. Головний тренер – Ковцун Василь.

Турнірне становище лідерів вищої ліги після трьох турів: «Фаворит» – 17 очок; «Харків’янка» – 12; «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» – 11; «Новатор» – 11; «Полтавчанка» – 10.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: