Легенда "Карпат": "Путін вважає українців другосортними і почав етнічну чистку"

02 червня 17:00
Переглядів: 285
Ігор КУЛЬЧИЦЬКИЙ

Легендарний гравець львівської команди, капітан "кришталевого" складу "Карпат" Ігор Кульчицький прокоментував інформацію про звільнення українців у російських клубах.

"Це спланована атака російських чиновників на українських спортсменів. Вони виконують вказівки Путіна! Не секрет, що російські клуби живуть на державні гроші, тому отримали вказівку "зверху" очиститися від наших спортсменів. Путін вважає українців другосортними і почав етнічну чистку. У цей складний період Росія переманює найталановитіших українців під свої прапори, а спортсменів з українським паспортом просто виганяють.

Я знаю багато людей, які повернулися з Росії без єдиної копійки. Їхні боси спускали всіх собак на українців, щоб ті втекли з Росії і забули про зароблені гроші. Щось подібне трапляється і зі спортсменами. Росіяни вважають їх легіонерами і без поваги виставляють за двері Нам не варто опускатися до рівня посіпак Путіна. Ми повинні показати російським легіонерам справжню українську гостинність. Нехай російські спортсмени приїжджають в Україну і розуміють, що вони знаходяться в Європі, де правила життя відрізняються від російських", - заявив Ігор Кульчинцкий.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: