"Легіон 2007" - срібний призер міжнародного турніру з хокею

28 грудня 15:30
Переглядів: 108
Легіон 2007

Минулого тижня в білоруському місті Горки пройшов міжнародний турнір з хокею з шайбою "Кришталеві Горки" серед дітей 2007 року народження і молодших. За його нагороди змагалися шість команд з Росії, Білорусі та України.

Нашу країну представляли на цьому турнірі юні хокеїсти ХК "Донбас" (Донецьк) і команди "Легіон" (Калуш) Івано-Франківської ОДЮСШ. У протистоянні між ними в останній день змагань і вирішилась доля першого місця, адже до цього обидва українські колективи завдали розгромних поразок всім іншим своїм суперникам. Зокрема, калуський "Легіон" обіграв санкт-петербурзькі команди "Фенікс" (8:1) і "Льодова дружина" (11:1), ще одну російську команду "Армада" (Одинцово) з рахунком 11:1 і білоруську команду ФОЦ "Мінськ" з рахунком 18:1.

Український фінал у білоруських Горках став справжньою окрасою міжнародного турніру. Безкомпромісна боротьба між "Легіоном" і "Донбасом" тривала два періоди. Якщо в першому жодній з команд не вдалося відзначитися, то в другому вони почергово почали закидати шайби у ворота одна одній. Після сирени на другу перерву на табло був нічийним - 2:2. А ось у третьому періоді явно більший досвід виступів юних донецьких хокеїстів у офіційних всеукраїнських і міжнародних турнірах таки дав про себе знати. 9-річні гравці ХК "Донбас" зуміли не допустити огріхів при захисті власних воріт та двічі завершити свої атаки влучним закиданням шайби у ворота прикарпатських ровесників.

Поступившись у вирішальному матчі за перше місце з рахунком 2:4, калуська команда "Легіон 2007" стала срібним призером міжнародний турнір з хокею з шайбою "Кришталеві Горки".

За словами головного тренера "Легіону 2007" Олега Маюка, це перший великий успіх його маленьких вихованців. "На турнірі вони перемогли в чотирьох матчах із п’яти, які зіграли, закинувши у ворота суперників 50 і пропустивши у власні тільки вісім шайб", - наголосив Маюк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: