Легкоатлети Іван Карюк та Назар Вовчок – чемпіони України

07 травня 16:34
Переглядів: 127
Іван Карюк

Успішно виступили тернопільські спортсмени на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків 1998 року народження і молодших, який відбувся у Кіровограді.

Штовхнувши ядро на 18 метрів 38 см, Іван Карюк – вихованець Бучацької ДЮСШ (тренер Іван Чуба) та Бучацької гімназії – виборов перше місце і виконав норматив для участі у чемпіонаті Світу. Також перше місце у стрибках в висоту з результатом 199 см зайняв Назар Вовчок (тренер Євген Кармелюк, ОДЮСШ «Колос», Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі).

Щодо інших учасників, то в бігу на 800 м за крок до медалі зі своїм кращим результатом 2.18,03 була Оксана Більчак (тренер Володимир Небельський, Зборівська ДЮСШ, Львівське училище фізичної культури і спорту), яка посіла четверте місце. Назар Савків (тренер Віра Зозуля, ОДЮСШ «Колос», Тернопільська ЗОШ №14) у спортивній ходьбі на 10 км був сьомим із часом 52.31,0. А вихованка Чортківської ДЮСШ Христина Паньків (тренери Ольга Стефанишина та Валерій Большаков) в бігу на 1500 метрів з результатом 5.07,36 стала восьмою. Спортсменка навчається у Тернопільському ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: