Легкоатлети Івано-Франківської області зуміли вибороти нагороди на Всеукраїнських змаганнях "Кубок Карпат"

03 листопада 08:00
Переглядів: 114
Спортивна ходьба

На Закарпатті в місті Мукачево 30-31 жовтня відбувався кубок України з легкої атлетики (спортивна ходьба на 10 км) - ІІ етап Всеукраїнських змагань "Кубок Карпат" за участі зарубіжних спортсменів зі спортивної ходьби на 10 км.

Приємно відзначити, що делегація Івано-Франківської області зуміла вибороти нагороди змагань і приїхати додому переможцями.

Зокрема, першу нагороду для нашої області приніс Степан Пасічний, котрий на дистанції 5 км був третім з результатом 23:25.9 хв.

Нещодавній чемпіон України зі спортивної ходьби серед юнаків на дистанції 3 км Олексій Соловій вкотре зумів підтвердити свій високий клас і з результатом 13:49.1 хв. став переможцем на цій дистанції.

На дистанції 2 км ще одну нагороду в скарбничку області приніс юний Роман Минай, котрий з результатом 11:50.7 хв. був другим серед 11-річних юнаків.
Андрій Водвуд на дистанції 10 км серед юніорів всього 8 секунд програв переможцю і з результатом 45:50.6 хв. став другим.

В змаганнях дівчат на дистанції 2 км не було рівних Анастасії Соловій, котра з часом 9:59.3 хв. стала переможницею, а Софія Попадинець фінішувала другою з результатом 11:42.4 хв.

На заключній дистанції змагань 10 км серед юніорок представниці нашої області знову не мали собі рівних.

Зокрема, Ганна Суслик 49:19.7 хв. зуміла стати найкращою на цій дистанції, а Анна Бабінчук фінішувала одразу за нею з результатом 50:33.0 хв. ставши другою.

Варто зазначити, що з сумою 276 очок Івано-Франківська область стала четвертою в командному заліку.

Вітаємо всіх переможців та призерів і зичимо нових перемог!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: