Легкоатлети Львівщини успішно виступили в командному чемпіонаті України

01 лютого 18:45
Переглядів: 117
Легка атлетика

Нещодавно у місті Запоріжжі завершився зимовий командний чемпіонат України з легкої атлетики (у приміщенні).

З поміж 26 команд збірна легкоатлетів Львівщини посіла 8 загальнокомандне місце, набравши 224 очки.

При цьому на п’єдестал пошани зійшли семиборець Василь Іваницький – 1 місце (5630 очок); стайєри Оксана Райта – 1 місце, Роман Ростикус – 1 місце та Костянтин Коляда – 2 місце на дистанції 2000 м з перешкодами; а також Орися Мочульська – 3 місце на дистанції 800 метрів.

Вітаємо спортсменів та тренерів і бажаємо подальшого поступу легкої атлетики Львівщини!

Загальнокомандний підсумок збірних команд областей України та м. Києва:

1     Дніпропетровська    531
2     Черкаська    447
3     Харкiвська    441
4     Донецька    332
5     Кіровоградська    236
6     Вінницька    233
7     Київська    227
8    Львiвська    224
9     Житомирська    216
10     Запорiзька    207
11     Полтавська    195
12     Волинська    185
13     м. Київ    181
14     Луганська    147
15     Хмельницька    136
16     Тернопiльська   135
17     Сумська    111
18     Івано-Франківська    107
19     Одеська    84
20     Херсонська    72
21     Чернівецька    68
22     Чернігівська    46
23     Закарпатська    44
24     Рівненська    26
25     АР Крим    23
26     Миколаївська    19

Технічні результати представників Львівщини:

ІВАНИЦЬКИЙ Василь (тренер: Петринець Л.Р.) - семиборство - 5630 очок (1 місце )

РАЙТА Оксана (тренери: Сташків М.В., Кретів О.М.) 2000 м з/п – 6.46,08 (1 місце )

РОСТИКУС Роман (тренери: Тарнакіни В.В. та О.Б., Гаєвський М.П.) - 2000 м з/п – 5.45,36 (1 місце )

КОЛЯДА Костянтин (ЛШВСМ, Д, тренери: Тарнакіни В.В. та О.Б., Гаєвський М.П.) - 2000 м з/п – 5.45,40 ( 2 місце )

МОЧУЛЬСЬКА Орися (тренери: Тарнакіни В.В. та О.Б., Єретик В.Ю.) - 800 м – 2.08,98 ( 3 місце )

СЛІСЕНКО Сергій (тренери: Лебедюк В.І., Скалоцька М.В.) - висота – 215 см (4 місце)

КРАВЧУК Вадим (тренери: Лебедюк В.І., Скалоцька М.В., Захарченко М.П.) висота – 215 см (5 місце )

ГНАТЮК Олександр (тренери: Тарнакіни В.В. та О.Б.) - 2000 м з/п-5.56,39 (5 місце )

Естафетна команда 200+400+600+800 метрів - 5.21,20 (5 місце ): Марчак Ірина (тренери: Порошина О.В., Бедненко С.Р.), Харченко Романа (тренери: Свищ Я.С., Нікіфоров О.С.), Мочульська Орися (тренери: Тарнакіни В.В., О.Б.,) Остимчук Іванна (тренери: Свищ Я.С., Сазонова В.І.)

ЖЕЛЕМ Ігор (тренери: Свищ Я.С., Крижанівський І.) – 2 000 м з/п-5.56,47 (7 місце)

ДЕМЯНЧУК Степан (тренери: Борькін В.П., Західний В.Р.) - ядро – 15,64 (7 місце)

ХАРЧЕНКО Романа (тренери: Свищ Я.С., Нікіфоров О.С.) - 400 м - 59,27 (8 місце)

ЛАНГА Франциско (тренер: Лебедюк В.І. ) - висота – 200 см (8 місце).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: