Легкоатлети Львівщини з медалями повернулися з чемпіонат України

02 березня 17:22
Переглядів: 76
Легка атлетика

27 лютого у місті Суми завершився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Збірна команда Львівської області вдало виступила в заключних змаганнях зимового сезону. Легкоатлети Львівщини показали низку високих результатів тавибороли п’ять медалей національного чемпіонату, що дозволило посісти восьме місце у загальнокомандному заліку.

У змаганнях молодіжної категорії Роман Ростикус (тренер Віталій Тарнакін) став чемпіоном України з бігу на 1 500 метрів. Його результат 3:52.30. Нагадаємо, що Роман нещодавно став переможцем Кубку України на цій же дистанції.

Вихованка ЗТУ Михайла Сташківа Оксана Райта на своїй "коронній" дистанції 3 000 метрів з перешкодами виборола срібну нагороду. Результат Оксани 10:21.68.Зовсім трохи не вистачило Костянтину Коляді щоб потрапити на п'єдестал на цій же дистанції серед чоловіків. Костянтин показав результат 8:48.45 та посів четверте місце.

Спринтер Артур Назарук в бігові на дистанції 200 метрів серед молоді став третім із результатом 22.83 секунди.

Естафетна команда збірної Львівщини у складі: Трохімчук Юрій, Марчук Степан, Мацкевич Олексій, Бас Юрій фінішувала другою у бігу 4 х 400 метрів. Результат- 3:17.27. Швидшими на фініші естафети були лише господарі змагань - команда Сумщини, із результатом 3:13.79.

У змаганнях багатоборців, за присутності лідера національної збірної Олексія Касьянова, член збірної команди Львівської області Василь Іваницький здобув срібну медаль.За підсумками семиборства Василь набрав 5 632 очки. У командному заліку у змаганнях багатоборців Львівщина на четвертому місці.

Вітаємо легкоатлетів області та їхніх тренерів із вдалим завершенням зимового сезону та бажаємо успіхів у наступних стартах!