Легкоатлети Руслан Даньків та Іван Іщук стали бронзовими призерами Чемпіонату України з кросу

02 квітня 16:19
Переглядів: 171
крос

У Цюрупінську, що на Херсонщині, завершився весняний Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу. Участь у змаганнях, які відбувалися у цьому місті вже десятий рік поспіль взяли 14 команд із різних регіонів України. «Цього року учасників не так багато, - зазначив старший тренер з видів витривалості штатної збірної команди України Євген Мазур на офіційному Інтернет-сайті Федерації легкої атлетики України. - Ви й самі розумієте, наскільки складна ситуація в країні. Проте нам не хотілося переривати традицію проведення в Цурюпінську чемпіонату України з кросу. Та й спортсменам, тренерам необхідні змагання. І ті діти, які приїхали сюди, повинні набиратися досвіду и виступати якомога більше. Ми, у свою чергу, маємо всіляко їм у цьому сприяти і й надалі підтримувати організаторів турніру».

Отже, медалі чемпіонату вже традиційно розіграли в усіх вікових категоріях, а програму змагань завершували видовищні естафети. Тернопільську область на цих змаганнях представляли шестеро спортсменів.

Щодо результатів тернополян, то серед дорослих на дистанції 4 км Руслан Даньків (ШВСМ, ТНПУ ім. Гнатюка) виборов бронзову нагороду (на фото). Результат спортсмена –12.14,0 с, тренує його Ольга Стефанишина. До речі, це перша медаль Руслана Даньківа на змаганнях такого рівня.

Також вперше на дистанції 10 км серед молоді здобув «бронзу» і представник обласної ДЮСШ, студент ТНЕУ Іван Іщук. Його результат 32.07,0 с. Тренер спортсмена Богдан Дуда.

На дистанції 2 км серед дівчат Оксана Пиж (вихованка Ольги Стефанишиної, ОДЮСШ, Тернопільське ВПУ №1) з результатом 7.14,0 с посіла п’яте місце.

Серед жінок на дистанції 8 км представниця обласного ФСТ «Колос» Ірина Масник із результатом 30.22,0 с була восьмою. Таке ж місце з результатом 36.29,0 с на дистанції 6 км серед юніорів здобув і Василь Кулевчук (обласна ДЮСШ, тренер Богдан Дуда). А ще один вихованець Богдана Дуди, студент ТНЕУ Андрій Галасюк з результатом 22.51,0 с був дев’ятим.

Загалом у командному заліку збірна нашої області зайняла 7 місце, поступившись лише одне очко волинянам, які стали шостими.