Легкоатлети з Прикарпаття братимуть участь у Чемпіонаті України

19 лютого 12:25
Переглядів: 206
легка атлетика

12 легкоатлетів Прикарпаття братиме участь у Чемпіонаті України, чемпіонаті України серед молоді з легкої атлетики у приміщенні, що відбудеться в м. Суми в період з 19 по 21 лютого  на батьківщині дворазового Олімпійського чемпіона зі спортивної ходьби Володимира Голубничого.

Змагання є відбірковими на 15-й  зимовий чемпіонат світу у приміщенні, котрий незабаром відбудеться у Польському місті  Сопот ( 07-09.03.14р.).

Інша збірна команда області в складі 13 спортсменів готується до Чемпіонату України зі спортивної ходьби ,котрий відбудеться в м. Алушта (АР Крим) у період з 28 лютого по 02 березня 2014 р.

Івано-Франківські  спортсмени в категорії юніорів та юніорок матимуть змогу відібратись до складу збірної команди України та взяти участь у 26-му Кубку світу котрий пройде в Китайському місті Таікан у період з 3 по 4 травня 2014р.

У період з 19 по 21 лютого відбудеться Чемпіонат України з легкоатлетичних метань в м. ЯЛТА (АР Крим).  Збірна команда області у складі п’яти спортсменів змагатиметься у метанні молоту, диску та спису.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: