Легкоатлетичний турнір "Призи від Миколая" зібрав вихованців ДЮСШ з усієї області

17 грудня 19:11
Переглядів: 143
Св. Миколай

189 спортсменів з 13-ти команд міста та районів області стали учасниками Чемпіонату області з легкої атлетики серед ДЮСШ «Призи від Миколая». Такі змагання впродовж двох днів тривали в легкоатлетичному манежі Тернопільського Національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Учасники змагались у двох вікових групах 2002-2003 та 2004 років народження і молодших у бігу на 60 та 300 метрів, стрибках в довжину та висоту, метанні спису та штовханні ядра.

Ці традиційні змагання відкрили директор департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Віктор Мацикур та його заступник, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Віталій Тріль, побажавши юним спортсменам успішних стартів та досягти в майбутньому високих результатів.

Найбільше призових місць вибороли юні вихованці ДЮСШ «Колос» – 19 медалей. У легкоатлетів обласної ДЮСШ 15 нагород різного ґатунку. На третьому місці вихованці Зборівської ДЮСШ – 12 медалей. Треба також відзначити команди Коропецької та Бучацької спортивних шкіл: у них 8 та 5 призових місць. А загалом, як наголошують члени суддівської колегії, на високому рівні проявили себе представники усіх спортивних шкіл, які брали участь у цих змаганнях.

За сприяння департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації усі переможці та призери турніру нагороджені солодкими призами та грамотами обласної ДЮСШ.

Призери та переможці чемпіонату області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат ДЮСШ «Призи від Миколая»

Біг 60 м – дівчата 2004 р.н. і молодші:

1. Тихоліз Христина – 9.28 (Зборівська ДЮСШ)

2. Рава Уляна – 9.47 (Зборівська ДЮСШ)

3. Яцула Вікторія – 9.58 (ДЮСШ «Колос»)

Біг 60 м – дівчата 2002-2003 р.н.:

1. Небогата Вероніка – 8.75 (Золочівська ДЮСШ)

2. Войтович  Соломія – 8.78 (ДЮСШ «Спартак»)

3. Ткач Зоряна – 8.78 (Бережанська ДЮСШ)

Біг 60 м – юнаки 2004 р.н. і молодші:

1. Дорош Володимир – 8.70 (Зборівська ДЮСШ)

2. Назарко Тарас – 8.88 (ДЮСШ Тернопільського р-ну)

3. Кіпибіда Віталій – 9.05 (Зборівська ДЮСШ)

Біг 60 м – юнаки 2002-2003 р.н.:

1. Пошва Віталій – 8.00 (ДЮСШ»Колос»)

2. Цвірла Дмитро – 8.05 (Зборівська ДЮСШ)

3. Фостик Вадим – 8.50 (ДЮСШ Тернопільського р-ну)

Біг 300 м – юнаки 2004 р.н. і молодші:

1. Назарко Тарас – 1.05.3 (ДЮСШ Тернопільського р-ну)

2. Дорош Володимир – 1.05.3 (Зборівська ДЮСШ)

3. Наконечний Святослав – 1.06.5 (Зборівська ДЮСШ)

Біг 300 м - юнаки 2002-2003 р.н.:

1. Цвірла Дмитро – 58.7 (Зборівська ДЮСШ)

2. Марків Максим – 1.01,3 (Бучацька ДЮСШ)

3. Мамонтов Гліб – 1.02.2 (Зборівська ДЮСШ)

Біг 300 м – дівчата 2004 р.н. і молодші:

1. Рава Уляна – 1.07.2 (Зборівська ДЮСШ)

2. Стоха Уляна – 1.10,9 (Зборівська ДЮСШ)

3. Микулишин Оксана – 1.11.2 (Золочівська ДЮСШ)

Біг 300 м – дівчата 2002-2003 р.н.:

1. Горохівська Марія – 1.02,6 (Зборівська ДЮСШ)

2. Ткач Зоряна – 1.03,9 (Бережанська ДЮСШ)

3. Войтович Соломія – 1.04,2 (ДЮСШ «Спартак»)

Стрибки у довжину – дівчата 2004 р.н. і молодші:

1. Міхєєва Даша – 3.59 м (ДЮСШ»Колос»)

2. Яцула Вікторія – 3.49 м (ДЮСШ «Колос»)

3. Бунт Анна – 3.30 м (Підволочиська ДЮСШ)

Стрибки у довжину – дівчата 2002-2003 р.н.:

1. Яцула Христина – 3.96 м (ДЮСШ «Колос»)

2. КорольЮля – 3.73 м (Чортківська ДЮСШ)

3. Войтович Соломія – 3.65 м (ДЮСШ «Спартак»)

Стрибки у довжину – юнаки 2004 р.н. і молодші:

1. Слабаш Денис – 3.67 м (ДЮСШ «Колос»)

2. Колопенюк Олександр – 3.50 м (ОДЮСШ)

3. Масира Олександр – 3.24 м (ДЮСШ «Колос»)

Стрибки у довжину – юнаки 2002-2003 р.н.:

1. Клименко Максим – 4.34 м (ДЮСШ «Колос»)

2. Танасійчук Ігор – 4.18 м (ДЮСШ «Колос»)

3. Мудрієвський Юрій– 4.09 м (ДЮСШ «Колос»)

Стрибки у висоту – дівчата 2004 р.н. і молодші:

1. Міхєєва Даша – 125 см (ДЮСШ «Колос»)

2. Яцула Вікторія – 110 см (ДЮСШ «Колос»)

3. Бунт Анна – 100 см (Підволочиська ДЮСШ)

3. Герчак Марта – 100 см (Чортківська ДЮСШ)

Стрибки у висоту – дівчата 2002-2003 р.н.:

1. Яцула Христина – 130 см (ДЮСШ «Колос»)

2. Король Юля – 125 см (Чортківська ДЮСШ)

3. Чорна Анастасія-110 см. (Чортківська ДЮСШ)

Стрибки у висоту – юнаки 2003 р.н. і молодші:

1. Чауш Матвій – 135 см (ДЮСШ «Колос»)

2. Слабаш Дмитро – 125 см (ДЮСШ «Колос»)

3. Таращук Марко – 110 см (ДЮСШ «Колос»)

Стрибки у висоту – юнаки 2002-2003 р.н.:

1. Равлін Назар – 135 см (ДЮСШ «Колос»)

2. Мудрієвський Юрій – 130 см (ДЮСШ «Колос»)

3. Гурзель Олександр – 125 см (ДЮСШ «Колос»)

Метання спису – юнаки 2004 р.н. і молодші:

1. Петришин Степан – 22,20 м (ОДЮСШ)

2. Бойків Руслан – 19,50 м (Коропецька ДЮСШ)

3. Баландюк Юрій – 16,70 м (ОДЮСШ)

Метання спису – юнаки 2002-2003 р.н.

1. Жук Андрій – 30. 00 м (ОДЮСШ)

2. Яськів Ростислав – 18.90 м (ОДЮСШ)

3. Дзюра Владислав – 15.15 м (ОДЮСШ)

Метання спису – юнаки 2000-2001 р.н.

1. Павлик Іван – 34.00 м (ОДЮСШ)

2. Шмигельський Василь – 28.40 м (Коропецька ДЮСШ)

3. Зімірський Ростислав -27.90 м (Коропецька ДЮСШ)

Метання спису – дівчата 2002-2003 р.н.:

1. Василик Марія – 25.40 м  (Коропецька ДЮСШ)

2. Мостова Дарина – 24.00 м (ОДЮСШ)

3. Сем’янчук Інна – 23.42 м (Коропецька ДЮСШ)

Штовхання ядра – юнаки 2004 р.н. і молодші:

1. Бойків Руслан – 7.25 м (Коропецька ДЮСШ)

2. Петришин Степан – 7.01 м (ОДЮСШ)

3. Попелюк Валерій – 6.90 м (ОДЮСШ)

Штовхання ядра – юнаки 2002-2003 р.н.:

1. Жук Андрій – 10. 96 м (ОДЮСШ)

2. Чихман Ярослав – 10.00  (Бучацька ДЮСШ)

3. Махно Денис – 9.22 (ОДЮСШ)

Штовхання ядра – юнаки 2000-2001 р.н.:

1Гудз Роман- 14.20 (Бучацька ДЮСШ)

2. Солонина Артем – 12.18 (Лановецька ДЮСШ)

3. Павлик Іван – 11.44 м (ОДЮСШ)

Штовхання ядра – дівчата 2004 р.н. і молодші:

1. Лубянська Іванна – 9.04 м (Коропецька ДЮСШ)

2. Сембрат  Катерина – 8.65 м (Бучацька ДЮСШ)

3. Крупа Уляна –  8.30 м (Бучацька ДЮСШ)

Штовхання ядра – дівчата 2002-2003 р.н.:

1. Мітюрьова Вікторія – 10.03 м (ОДЮСШ)

2. Сем’янчук Інна – 8.95 м (Коропець)

3. Мостова Дарина – 8.84 м (ОДЮСШ)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити