"Лемберг" очолив турнірну таблицю вищої ліги Чемпіонату України з флорболу

07 грудня 13:00
Переглядів: 111
Флорбол

Цими вихідними, 5-6 грудня, у СК «Галичина» пройшов другий тур вищої ліги Чемпіонату України з флорболу. Львівський флорбольний клуб «Лемберг» вщент розгромив усіх суперників та виходить на першу позицію у турнірній таблиці.

Абсолютна перемога – чотири турніри з чотирьох, львів’яни показали всім, хто у домі господар. Хоч суперники були достойні – київський фаворит «КФК», який «Лемберг» обійшов на два очки –9:7, команда «Тернопіль» (17:8), команда Скіф (Новий Розділ) (5:4) та коломийська команда «Надія» (8:4). Як бачимо, цього року заповзята тренерська праця не пройшла намарно – виснажливі і постійні тренування виправдали себе й дали реальний відчутний результат.

Директор львівського флорбольного клубу «Лемберг» Роман Лозинський прокоментував ситуацію так: «На турнірі я виконував обов’язки головного тренера, і ключовою поставив ціль отримати чотири перемоги будь-якою ціною. У дорослої команди в цьому році була довга серія матчів без успіху, але тепер ми виросли і готові долати нові вершини. Наступним буде третій тур у Луцьку, і ми також активно готуємось до нього. Найбільші перемоги ще попереду!»

За словами директора ФК «Лемберг», на гравців також чекає фінал чемпіонату, який попередньо відбудеться в Києві у травні. Але перед цим вони виступатимуть за честь України на міжнародній арені. З 24 грудня по 7 січня Львівський флорбольний клуб Лемберг вирушає на Міжнародний чемпіонат з флорболу «Сторвета», який щорічно проходить в Уппсалі (Швеція). Тому часу розслаблятись у команд немає, невеликий перепочинок між тренуваннями і віра у перемогу – ось запорука успішної гри.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: