Леонід Буряк: "Допоки Моуріньйо чи Ліппі добре вивчать футболістів, Євро-2012 мине"

11 квітня 17:33
Переглядів: 318
Default Image

Нині футбольна Україна вболіває за "Шахтар" і "Динамо" в єврокубках. Навіть якщо українські клуби вибудуть з чвертьфіналу, виступ їх аж ніяк не назвеш провальним.

На клубному рівні в України все гаразд. Натомість справи нашої національної збірної кепські. Команда перебуває у "розібраному стані", не маючи постійного тренера. А .може річ не в наставникові, а у футболістах?

Про рівень кваліфікації гравців збірної України кореспондент "Експресу" поговорив з Леонідом Буряком, екс-наставником української дружини.

— Чи можна за невиразну гру всіх собак вішати на нинішнього наставника та функціонерів, які ніяк не призначать головного керманича? Може, винні футболісти? Оцініть рівень наших збірників...
— Не думаю, що звинувачувати треба лише футболістів. Промахи допускають і нинішній наставник, і функціонери. Це непокоїть. Щодо футболістів, то не всі вони відповідають рівню збірної. Нині дуже багато надій покладають на гравців "молодіжки". Але деяким із них ще зарано грати в національній збірній.

— Хто може врятувати збірну України?
— Головний тренер визначає ігровий почерк. Та лише футболісти втілюють усі плани у життя. Якщо немає добротних гравців, то жоден тренер не допоможе. Допоки Моуріньйо чи Ліппі добре вивчать футболістів, Євро-2012 мине. Ось маємо приклад з Росією, де голландець Дік Адвокаат ніяк не може налагодити гру. Думаю, український тренер знайде 16 хлопців, з яких встигне зліпити добротний колектив.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: