Леонід Буряк: "Не можна недооцінювати білорусів"

09 жовтня 19:54
Переглядів: 164
буряк

Сьогодні у Борисові національна збірна України у межах відбору до Євро-2016 зіграє проти білорусів. Обидві команди націлилися здобути путівку на чемпіонат Європи. Про шанси "синьо-жовтих" на успіх в цій грі розповів екс-тренер національної збірної України та тернопільської "Ниви"Леонід Буряк.

- Україна є фаворитом протистояння із білорусами?

- Білоруси гратимуть удома. І, взагалі, це достатньо серйозна команда. Але виконавська майстерність у наших футболістів вища, ніж у білорусів. Тому, нашу збірну можна назвати фаворитом цієї гри.

- Які сильні та слабкі сторони білорусів?

- Обидві команди сповідують схожий футбол. В українців та білорусів схожі тактичні схеми, підходи… Коли ми раніше там грали, були дуже складні матчі. Але тоді були інші футболісти. Ще тоді грав нині покійний Белькевич, виступав Хацкевич. У них на високому рівні виконавська майстерність. Зараз інше покоління футболістів. Вони молоді, амбіційні. Повторюю, індивідуально наші гравці перевершують суперника. Єдине, не можна недооцінювати білорусів. Вони задекларували бажання потрапити на Євро-2016. Мабуть, у них є підстави декларувати таке завдання. Тому, впевнений буде для нас непроста гра.

- Наскільки серйозними є кадрові проблеми у збірної України?
 
- Не думаю, що вони суттєві. У розташуванні збірної достатньо великий підбір хороших футболістів. Головне, що є Коноплянка, відновився Хачеріді. Не варто нарікати на кадрові проблеми.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: