Леонід Буряк: "У Фоменко як мінімум 17-18 гравців хорошого рівня"

15 липня 20:29
Переглядів: 131
буряк

Екс-наставник тернопільської "Ниви" Леонід Буряк - про цілі-завдання нинішньої національної команди країни та особливості тренерської роботи у збірній.

«Думаю, завдання, що стоять перед збірною, не змінилися, - заявив Буряк. - Україна після того, як зіграла на чемпіонаті світу та чемпіонаті Європи, бореться виключно за путівку на великий міжнародний турнір. Змінюються тільки покоління футболістів. І варто визнати, що в 90-і роки вибір виконавців для "синьо-жовтої" дружини був скромніший. Тоді ми і 11 осіб до складу не могли набрати. Якщо хтось з основної обойми отримував травму, відразу виникала велика проблема. Зараз же в розпорядженні тренерського штабу національної команди є як мінімум 17-18 гравців хорошого рівня, що дозволяє варіювати склад.

Що стосується організації процесу, вибору виконавців, то, в порівнянні з багатьма вітчизняними клубами, у збірній трудитися простіше. Однак слід пам'ятати, що збірна - це специфічна команда. У ній багато складної роботи психологічного плану. Адже тренер не може за 3-4 дні підтягти ігрові кондиції футболістів до високого рівня, тому повинен так налаштувати підопічних, щоб навіть ті, хто рідко грає за свої клуби, у грі за збірну показали максимум своїх можливостей, щоб виплеснули всі емоції без залишку» , - доповнив Леонід Буряк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: