Леонід Буряк: "Збірна України серйозно здала позиції"

05 вересня 21:02
Переглядів: 146
буряк

Екс-наставник збірної України та тернопільської "Ниви" Леонід Буряк оцінив шанси команди Михайла Фоменка у відбірковому циклі ЄВРО-2016. 

"Вважаю, що беззаперечним фаворитом нашої групи є збірна Іспанії. Саме вона буде претендувати на перше місце. А от українці, словаки та білоруси будуть боротися за друге прохідне місце. Я б не сказав, що у нас є якісь переваги над цими суперниками. Навпаки - шанси словаків і білорусів вище наших.

Всі кажуть, що Україна має більш сильних виконавців, ніж Словаччина. А я так не вважаю. Десять словаків виступають у провідних чемпіонатах Європи. А це козир. У складі Словаччини грають Мартін Шкртел, який грає в "Ліверпулі", Марек Гамшик з "Наполі". Хіба Україна може похвалитися такими легіонерами? І з білорусами буде важко, так як гра буде мати політичний підтекст, що буде стимулювати суперника.

Не треба сподіватися на те, що Іспанія буде слабкою після провального виступу на чемпіонаті світу. Навпаки, ця команда зла і хоче реабілітуватися. Іспанці залишили на тренерському містку легендарного Дель Боске, а він зробить правильні кадрові висновки, прогляне молодь і у нього буде боєздатний колектив. Ось Україна ледве знайшла 28 футболістів, які в різній готовності. А в Іспанії є 40 рівноцінних виконавців, це її козир.

Це сумно усвідомлювати, але збірна України серйозно здала позиції. Вона вже не така сильна, як була в минулому році. І причина - кадрова. Ми втратили Коноплянку, який робив погоду в атаці, Ротаня, який перекривав повітря суперникам, не буде Хачеріді - стрижня оборони. Також Михайло Фоменко не зможе розраховувати на Євгена Селезньова та Дениса Гармаша. Ось саме тому потрібно бути готовими до проблем, з якими може зіткнутися наша збірна у цьому відборі. Але шанси все одно високі", - розповів Леонід Буряк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: