Леонід Хричов: "Набрати шість очок в Тернополі практично нереально"

31 січня 13:14
Переглядів: 97
Леонід ХРИЧОВ

Леонід ХРИЧОВ, головний тренер ВК «Керкінітіда», про майбутній матч з ВК «Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк»: 

- Наскільки важливі ці матчі в контексті боротьбі за потрапляння в четвірку кращих на першому етапі?

- Впевнений, що команда, яка набере шість очок, гарантує собі місце у четвірці.

- Як ви оцінюєте форму своїх підопічних напередодні туру?

- Відкрито говорячи, форма не найкраща, адже дещо змінилися умови поїздки. Ще два дні тому  збиралися їхати автобусом, але у зв’язку з негодою, яка накрила Крим, вирішили - поїздом. Ці організаційні моменти, на мій погляд, пошарпали нервову систему гравців. Плюс перепад температур досить великий – з «+3» в «-18». Тож я б оцінив ступень готовності як середню. Непокоїть фізичний стан команди.

- Слабкі та сильні сторони опоненту?

- Починає вимальовуватися хороша атака у Олександри Реви. Непогано нападає і Катерина Дудник. Як і раніше, справжній боєць Олена Туркула. Крім того, відзначу ліберо Вікторію Дельрос. Гадаю, що і підтримку рідних стін слід записати до сильних сторін тернопільської команди. А слабкі сторони (задумався)… Спробуємо використати в самій грі.

Намагатимемось показати свою фірмову гру – коли вона виходить, це щось цікаве, подобається глядачам. В матчі минулого туру Катерина Трепаліна зробила таке, чого я не бачив жодного разу в офіційних матчах за свою багаторічну тренерську кар’єру: блокуюча «проспала», і м’яч після удару Трепаліної ледве не торкнувся стелі, відскочивши від підлоги. Виглядало дуже ефектно.

- Які критерії визначать переможця в цих матчах?

- По-перше, це психологічний стан команд. Яка команда буде більш готова психологічно, та й переможе, адже команди приблизно рівні за класом.

- Яка кількість очок в вас влаштує в цьому двобої

- Звісно, максимальне. Тоді всі турнірні проблеми будуть вирішені. Але набрати шість очок в Тернополі практично нереально. Адже два матчі – це два матчі, один на інший завжди непохожий.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: