Леонід Лоївський очолив молодіжну збірну України з боксу

15 вересня 14:01
Переглядів: 118
Лоївський

Лоївський Леонід Миколайович очолив молодіжну збірну України. Про це стало відомо за підсумками засідання Виконавчого комітету Федерації боксу України. 

Кандидатура Леоніда Лоївського була підтримана більшістю голосів членів Виконкому ФБУ. 

Кандидатури помічників Леоніда Миколайовича по збірній будуть оголошені найближчим часом. 

«Найголовніше для нас це зберегти та удосконалити ту систему підготовки боксерів, яка була закладена багаторічним очільником молодіжної збірної України Вікторов Звєрєвим. Адже наша збірна показувала надзвичайно хороші результати на провідних світових змаганнях, - зауважив Леонід Лоївський. – Я вдячний членам Виконкому ФБУ та особисто президенту ФБУ Володимиру Продивусу за підтримку та висловлену довіру. Зроблю усе від себе можливе аби продовжувати славні традиції нашої команди». 

ДОСЬЄ: 

ПІБ: Лоївський Леонід Миколайович 

Дата народження: 15 лютого 1961 року

Державні нагороди та відзнаки: Заслужений тренер України з боксу (звання присвоєно 21.08.1997 року). Почесний працівник фізичної культури та спорту України. 

Загальний стаж роботи: 29 років 

З 1 липня 1987 по 25 січня 2000 року працював тренером-викладачем з боксу у ДЮСШ «Орбіта». З 1994 по 2000 рік працював за сумісництвом тренером-викладачем у Вінницькій школі вищої спортивної майстерності. З 1997 року на громадських засадах був старшим тренером юніорської збірної України. З 11 квітня 2003 року працював старшим тренером Національної збірної України з боксу. 1 січня 2004 року був переведений на посаду головного тренера збірної України з боксу. В даний час працює у Вінницькій школі вищої спортивної майстерності. 

За роки роботи тренером виховав 7-х майстрів спорту міжнародного класу: Роман Марченко, Ігор Яцков, Максим Третяк, Олег Неклюдов, Андрій Лук`янчук, Олександра Сидоренко та Іван Нестеренко; 15 майстрів спорту України; 8 чемпіонів України: Ігор Яцков, Володимир Стажинець, Максим Третяк, Андрій Лук`янчук, Олександра Сидоренко, Тарас Головащенко, Микола Буценко. 

В 1997 році під його керівництвом збірна України виборола друге загальнокомандне місце на чемпіонату Європи з боксу у місті Бірмінгем (Англія). 

У 1998 році, вперше в історії українського боксу, збірна України, під керівництвом Леоніда Лоївського, стала першою в загальнокомандному заліку на Чемпіонаті світу у Аргентині. А у 1999 році команда посіла друге загальнокомандне місце на Європейській першості у Хорватії. 

У 2004 році Леоніда Лоївського призначено на посаду головного тренера збірної України боксу, яка під його керівництвом виборола чотири п’ятих місця на Олімпійських іграх у Греції. 

Серед інших головних здобутків Леоніда Миколайовича на тренерській роботі можна виділити: 

У 2009 році учень Леоніда Лоївського, Олег Неклюдов, став чемпіоном світу серед юніорів (м. Єреван, Вірменія), а вже у 2010 році Неклюдов став чемпіоном світу з боксу серед молоді (м. Баку, Азербайджан), завдяки чому здобув путівку на перші в історії молодіжні Олімпійські Ігри. 

У 2010 році Лоївського Л.М. було призначено на посаду старшого тренера збірної України з боксу «Олімпійські резерви» до 22 років. Саме під його керівництвом збірна Україи посіла друге загальнокомандне місце на чемпіонаті Європи серед боксерів до 22 років, який проходив у 2012 році в місті Калінінград (Росія). 

У 2013 році на чемпіонаті Європи з боксу серед чоловіків, який проходив у Білорусії, учень Леоніда Миколайовича Микола Буценко, виборов срібну нагороду. Також у 2013 році Микола Буценко став бронзовим медалістом світової першості у Казахстані.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: