Леонід Стефанишин: "Я вірю у світле майбутнє України, українського баскетболу"

10 березня 10:30
Переглядів: 216
Стефанишин

Леонід Стефанишин, форвард "Політехніки", прокоментував перемогу своїх команди над БК "Одеса" (97:74):

"Слава Богу, всі живі, всі здорові. Добилися хорошї перемоги, яка була важливою. Знаю, що спорт не дуже тісний з політикою, але я висловлю свої співчуття героям тих подій, які відбувалися в Києві. Сподіваюся, ці жертви були немарними. Я вірю у світле майбутнє України, українського баскетболу. У світлі цих подій я сподіваюся на Бога, і всім раджу робити так само. Тоді Україна буде цілісною, як вона і повинна бути, і все буде добре.

З приводу гри. Нам потрібна була ця перемога, тренери скажуть більше по самій грі. Скажу, що потрібно було виграти більше 15 очок, тому як стільки ми програли в Одесі, і нам потрібно було мати заділ. Нам це вдалося. Всі добре зіграли, але будемо працювати над помилками, нас чекає багато важливих матчів. Будемо грати, будемо перемагати для наших уболівальників, для себе".

"На виїзд їдемо лише за перемогою. Кожну наступну гру будемо намагатися перемогти. У нас не залишилося прохідних матчів".

"Дуже важко грати, коли ти знаєш, яка різниця конкретно тобі потрібна. То було 14 очок, то потім 20 - загалом, балансували на цій межі 15-16 очок. Це нам трохи заважало, ми нервували. Але добре, що зробили цей результат".

"Коли залишається чотири секунди, ми ведемо більше 20 очок і не кидаємо по кільцю - це ігрова етика. Для чого кидати, для своєї статистики? Так не робиться. Я розумію, що вболівальникам було б приємно, якщо ми набрали б 100 очок, але вибачте - це баскетбольний фейр-плей".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: