Леополіс Гранд-Прі

10 липня 11:37
Переглядів: 497
марка

На початку 30-их років у Львові відбулись знамениті автоперегони. Перший старт так званого «Львівського трикутника» пройшов 8 вересня 1930, з 1931 отримано статус міжнародного, з 1932 розігрувався Леополіс Гранд Прі.

Траса була незмінна: вул.Пелчинська (нині Вітовського) – вул.Стрийська – вул.Кадетська (нині Гвардійська). В 1911 зусиллями авто-фан-клубу ЗАЗ «Козак» ці змагання поновлено. Вони проводяться на старовинних авто паралельно з парадом ретромобілів. Міжнародний фестиваль та перегони проходять за правилами федерації класичних автомобілів ФІБА і користуються у львів’ян та гостей міста неабиякою популярністю.

В цьому році оргкомітет фестивалю Гранд Прі через події в Україні прийняв рішення відмовитись від проведення фестивалю, а частину коштів витратити на придбання амуніції для військовослужбовців Збройних Сил України і передати їх у підрозділ, що дислокується в м.Яворові Львівської області.

Офіційне відкриття відбулось на площі Ринок, де і вишукались учасники ретрошоу. Після урочистої частини та благодійної акції – збору пожертвувань на бойовий фонд Українського Війська, конвой авто рушив до траси перегонів, де проїхав показове коло. До цієї доброчинної акції долучились і львівські філателісти разом з «Козацькою поштою».

Кошти від реалізації конвертів, марок та поштових карток, що були надруковані до події, також будуть передані на підтримку Українського Війська.

На зібранні 62,5 тис. грн. закуплено та передано: плащі захисні 500, каримати 300, провіант та інше.

Прухницький Василь, філателіст

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: