Леся КАЛИТОВСЬКА: «Враження від треку в Лондоні класні»

26 лютого 12:15
Переглядів: 175
Default Image

У Лондоні завершився останній етап Кубка світу з велотреку. Змагання проходили на новому велодромі, який спеціально збудований до Ігор XXX Олімпіади в 2012 році. На третю сходинку п’єдесталу у скретчі на 10 км піднялась бронзова призерка пекінської Олімпіади, уродженка Жовкви Леся Калитовська. Чемпіонкою тут стала австралійка Меліса Хоскінс. Такий хороший виступ не пройшов повз керівників НОК України, які у вівторок в Києві визнали нашу землячку найкращою спортсменкою грудня 2011року. Кореспондент «СПОРТИВКИ» привітав Лесю Калитовську та поспілкувався з велогонщицею про підготовку до чемпіонату світу та Олімпіади-2012.

-Чи часто доводиться отримувати такі відзнаки?

-Якщо відверто, то подібні нагороди не часто доводиться отримувати в Україні. Це вперше мені тут таку нагороду вручили, визнавши мене спортсменом-місяця (Радісно каже Леся, - Примітка Авт.) Тому нагорода мені дуже сподобалася. Добре, що успіхи спортсменів не залишаються поза увагою НОК.

-На етапі Кубка світу в Лондоні тобі вдалося вибороти медаль…

-Трек на якому я виборола третє місце в скетчі є олімпійським. Вже за декілька місяців на ньому змагатимуться найкращі спортсмени світу. Враження від треку в Лондоні класні. Він є швидкісним, новим, отепленим та дуже гарно збудованим. Варто відзначити те, що на цьому кубковому етапі було дуже багато вболівальників. За такої атмосфери завжди приємно виступати.

-Усе-таки скетч, де ти перемогла, не входить до олімпійської програми ігор…

-Так, ви праві. У цій дисципліні брати участь можна на чемпіонаті світу.

-Які твої перспективи на потрапляння в Лондон на Олімпіаду?

-У командній гонці за рейтингом зараз ми йдемо третіми, тому поки що наша позиція хороша. Щодо ліцензії, то вона буде остаточно визначена після чемпіонату світу в Австралії. На цьому чемпіонаті ми хочемо постаратися покращити свій результат і якомога ближче «заїхати» до медалей.

-А хто серед головних конкурентів?

-Головними конкурентами вже традиційно будуть представники Великобританії, а також спортсменки Канади та Австралії.

-На Олімпіаді виступатимеш лише в командних змаганнях?

-На Олімпіаді виступатиму лише в команді, а на чемпіонаті світу в Австралії пробуватиму себе в інших видах дистанції. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: