Леся КОГУТ - срібна призерка чемпіонату Європи з вільної боротьби

09 березня 08:00
Переглядів: 211
Default Image

В другий день українська команда завоювала ще одне золото та срібло! До 51 кг Чемпіонка світу Олександра Когут у першому колі зустрілась з тезкою, Олександрою Енгельхард.  В арсеналі німкені срібло та дві бронзи ЧЄ, та участь і Олімпіаді. Проте Олександра впевнено пройшла суперницю, аби зустрітись з Джесікою Блажкою з Голандії. А от у півфіналі вже чекала дійсно серьозна суперниця Патімат Багомедова з Азербайджану. Віце-чемпіонка минулорічної Європи та бронзова призерка Чемпіонату Світу не змогла зупинити львівську борчиню на шляху до фіналу. В боротьбі за золото в першому періоді Шура впевнено переважала володарку срібла та трьох бронзових нагород Чемпіонату Європи, третю призерку Чемпіонату Світу полячку Івону Матковську, яка напередодні ліцензійних турнірів не стала ганяти вагу і виступала у вищій ніж завжди категорії. Проте в наступних двох періодах з мінімальним розривом перемогла все ж Матковська. Вітаємо Олександру Когут зі сріблом Чемпіонату Європи!

До 59 кг Ганна Василенко в першому колі у завзятій боротьбі здолала чемпіонку Європи 2010 (59 кг) Соню Ахмадлі. Одеситка вже зустрічалась з азербаржанською борчинею на минулорічному Чемпіонаті Світу і цього разу Соня прагнула реваншу. Даремно.

В півфіналі на Ганну чекала білоруська спортсменка Надія Михалкова, яка на Київському турнірі у півфіналі поступилась Юлії Малик. Власне Василенко теж не лишила Михалковій жодного шансу і вийшла до фіналу, де її чекала Анастасія Григор’єва з Латвії. Чемпіонка Європи 2010 (у вазі 55 кг) дала справжній бій нашій чемпіонці світу – проте перемога у запеклій сутичці все дісталась Ганні Василенко. Вітаємо Ганну з черговим золотом!!!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: