Леся Смолінг: "Ігри з "Карпатами" нас виснажили"

29 січня 13:13
Переглядів: 111
Леся Смолінг

Леся Смолінг 23 січня відсвяткувала свій День Народження. А вже за лічені дні стала героєм матчів проти ужгородських “Карпат”…

- У другому матчі проти “Карпат” можна було побачити, як Ти добряче отримала від суперника і сама ж вирішила кидати семиметровий. Зазвичай це робота Іри Стельмах чи Тамари Смбатян. Це було Твоє рішення?

- Я бачила, що Ірі і Тамарі явно не пішла гра, а треба було вирішувати проблему. В той момент емоції мене переповнювали, я була впевнена у власних силах і знала, що будь-якою ціною треба реалізувати цей момент!

- На твою думку, можна було очікувати на кращий результат двох ігор проти “Карпат”?

- Звичайно, можна було. Ми не реалізували в першій грі дуже багато моментів і це найбільше вплинуло на результат зустрічі. Ми знали, що ці матчі дуже важливі для нас і емоційно було важко!

- А тепер про найближчі ігри. З “Дніпрянкою” ви вже грали. Але тут буде зовсім інший турнір – очікуєте більшої напруги, ніж у чемпіонаті?

- Важливим є те, що у разі нашої поразки ми не проходимо далі в турнірі, а в чемпіонаті України є матчі-відповіді в яких все вирішується. В історії нашого клубу ще не було вагомих досягнень на європейському рівні, а в нас є хороші шанси здивувати всіх.

- Чи не складно буде грати такі відповідальні ігри після дербі з Карпатами?

- Ігри з “Карпатами” нас виснажили як фізично, так і морально. Але часу розслаблятись у нас немає. Тому потрібно зібрати всі сили в кулак і готуватися до матчів!

- Як далеко здатна зайти Галичанка у Кубку Виклику?

Поживемо – побачимо! Про це ще дуже рано говорити. Всі команди європейського рівня дуже сильні. Насамперед у нас завдання виграти в найближчих суперників, а далі – то вже зовсім інша історія!

- Повертайтесь до Львова переможцями! Триматимемо кулаки!

- Дякуємо, але без вашої підтримки і рідних стін вигравати буде важче!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: