"Леви" -"Білий барс" - 3:1. Післяматчева прес-конференція. Денис Булгаков: "У четвірку ми повинні потрапляти"

27 вересня 01:19
Переглядів: 506
Default Image

«Леви» – «Білий Барс» – 3:1 (1:0; 1:0; 1:1)

Післяматчева прес-конференція

Михайло Чіканцев (спортивний директор ХК «Леви» (львів):

-Ми дивилися попередню гру, коли «Білий барс» грав з «Донбасом». Відверто кажучи вони нас порадували своєю наполегливою, в’язкою грою. Ми очікували дуже важкого поєдинку. Всі, мабуть, бачили, що ця перемога над «Білим барсом» далася нам не так легко, як, можливо, хтось сподівався з уболівальників. Дуже важко було у тому плані, що приїхали хокеїсти з виснажливої дороги, фактично з автобуса вийшли на лід… Я думаю, що дві команди показали гідний хокей.

Костянтин Буценко (головний тренер «Білого барсу» (Бровари):

-Чим Ви поясните невдалий старт у сезоні, маю на увазі чотири поразки у чотирьох матчах. Невдалий старт у сезоні вплинув на сьогоднішню гру у психологічному плані?

-Старт у нас відносно невдалий. Адже попереду у нас ще 38 ігор. Найголовніше для тренерського штабу та для керівництва команди було зберегти перед стартом цього сезону тих гравців, які були у нас минулого року. А це – гравці 1992-1994 років народження. Ми їх всіх зберегли. Минулоріч ми також невдало стартували поопускавши по 7-10 шайб, то в принципі у цьому сезоні хлопці підросли та налаштовані якнайкраще та бажають проявити себе із найкращої сторони. Молодість за нами, швидкість за нами. Гадаю, що результат прийде через день-два і тоді вже жодних питань не виникатиме. Я упевнений у своїй команді.

Денис Булгаков (головний тренер ХК «Леви» (Львів):

-Наприкінці другого періоду був один із ключових моментів, коли «Леви» грали у меншості троє проти п’яти. Ви вважаєте це був переломний момент у плані тому, що гравці Вашої команди зуміли вистояти і не пропустити?

-Без сумнівів був такий важкий момент. Я б його назвав «гойдалками». Добре, що зуміли вистояти. У попередньому матчі з київським «Компаньоном» у нас також було багато меншості і ми тоді також вистояли. Хлопці молодці, що зуміли впоратися із цим неприємним моментом.

-На відміну від суперника Ви вдало стартували у чемпіонаті, «Леви» здобули три перемоги у чотирьох матчах. Чи не прийшов час ставити на сезон завдання про завоювання конкретного місця? Чи поки що про це зарано говорити?

-Завдання виступити якомога краще, намагатися перемагати у кожному матчі.

-Сьогодні знову феєричний матч відіграв воротар «Левів» Раян Донован. Чи не вважаєте Ви, що при більшому гандикапі у рахунку у наступних іграх наприкінці гри можна спробувати у дії й іншого воротаря команди?

-Звичайно, що можна спробувати. Однак це за умови, якщо будемо перемагати з нормальним розривом. А сьогодні у матчі такого не вийшло.

-Кого у складі своєї команди Ви готові виділити у сьогоднішній грі?

-Виділити?

-Так.

-Воротаря можна виділити передусім. Були гострі моменти, в яких він ліквідовував загрозу. І у грі в трьох. А так за великим рахунком не можу нікого виокремити.

-А що скажете про гру Дмитра Расторгуєва, який сьогодні закинув дві шайби?

-Прогресує. Він і з «Компаньоном» зіграв дуже непогано. Робимо ставку на нього. Хоча з іншого боку, не хотілося би виокремлювати…

-Як білоруський фахівець, як оціните рівень хокею в Україні. І за що реально з цим складом гравців, який є у Вас в розпорядження на даний момент можна боротися у чемпіонаті?

-Чемпіонат України набирає обертів. Прохідних ігор тут немає. Кожен матч – це бій. Доводиться битися, адже слабких команд немає. Є такі команди, як «Сокіл», «Компаньон», «Беркут», які за укомплектуванням своїх складів, можливо, трішки кращі від інших. А інші команди дуже рівні. Я думаю, що вони від гри до гри будуть прогресувати та підсилювати свої склади, тому матчі будуть ще більш цікавими та змістовними. Стосовно нашої команди, то будемо витискати якомога більше від того складу, що маємо…

-За трійку реально поборотися?

-Думаю, що в четвірку ми повинні потрапляти. Принаймні, ми до цього прагнемо.  

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: