"Леви" проти "вовків": львівсько-київське протистояння

17 січня 13:19
Переглядів: 204
Політехніка київ

У єдиному матчі п’ятниці в Чемпіонаті України «Суперліга» зустрінуться сусіди по турнірній таблиці першості «Політехніка-Галичина» та «Київ».

Ціна матчу

Майбутнє протистояння вкрай важливе для обох колективів, адже «Галичина», що посідає восьме місце, тільки на одну перемогу випереджає киян. Тож, залежно від результату матчу, команди або зрівняються за показниками в турнірній таблиці, або львів’яни відірвуться від одного з конкурентів на дві перемоги.

У першому колі

У матчі першого кола, який відбувся менше місяця тому, завдяки ривку в заключній чверті «Київ» здобув перемогу над «Політехнікою-Галичиною» з рахунком 86-82. Захисник «вовків» Лі Хамфрі тоді не лише став найрезультативнішим гравцем зустрічі, відзначившись 28 очками та 5 передачами, а й організував вирішальний спурт своєї команди в четвертій чверті. По 23 очка «левам» принесли Ярослав Лемик й Олександр Кольченко.

Передматчева статистика

Цікаво, що до звітного матчу обидві команди демонстрвали абсолютно ідентичну статистику за здобутими очками (75.14 в середньому за гру). Втім, якщо «Галичина» більше покладалася на двоочкові кидки (22.9 проти 20.9), то гравці «Києва» були влучнішими з-за дуги (6.6 проти 5.3).

За підбираннями «Галичина» суттєво випереджає «Київ» (41.5 проти 37.5), лідируючи за цим показником у чемпіонаті, навіть після того, як команду зі Львова залишив найкращий центровий минулого сезону Владан Вукосавлевич.

Утім, проблема з розігруючим, як і раніше, впливає на гру «Галичини» (18.6 передачі в середньому за гру проти 22.5 передачі в «Києва»).

Трансляція

Матч можна буде переглянути у прямому ефірі на каналі ЗІК (початок о 18:30).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: