"Леви" сильніші за "Мавп": "Політехніка" перемогла в Черкасах

26 листопада 10:45
Переглядів: 203
БК «Львівська Політехніка»

Вчора у Черкасах БК «Львівська Політехніка» розгромила місцеві «Черкаські Мавпи-2» з рахунком 69:95.

Гра розпочалась у рівній боротьбі. Команди по черзі набрали перші очки, зробили перші промахи, фоли та втрати. Але два влучні дальні кидки від форварда господарів Антона Давидюка дозволили «мавпам» розпочати найвдаліший для себе відрізок матчу. За 4 хв. матчу черкащани наростили свою перевагу до +10 не давши зробити гостям жодної успішної дії. Не допоміг «Політехніці» й там-аут. Все, що команда кидала не залітало в кошик, навіть штрафні кидки. Зняв закляття з кошика господарів захисник Вадим Палюх закинувши триочковий та скоротивши відрив «Політехніки». Для двадцятиоднорічного гравця це були єдині вдалі дії у цьому матчі. Ще два його кидки не досягли цілі. Але вирівняти гру львів’яни не змогли. Розрив знову збільшився до +11, а після данку Войтовича Ярослав Зубрицький взяв другий тайм-аут. Гравці почули тренера і за 1 хв. 37 с, що залишались до перерви змогли скоротити відрив до 4 очок. «Політехніка» повністю провали першу четверть, яку до цього матчу грала найкраще.

Другу і третю чверть вже повністю провалили «Черкаські Мавпи», виправдавши свою статистику в попередніх матчах. Саме у цьому відрізку гри господарі завжди набирають найменше очок. А ось «леви» не стали нервувати та фолити, як це було в першій домашній грі з рівненцями, а впевнено почали набирати очки. Локомотивом команди став центровий  Роман Новіков, який у цих двох чвертях набрав 21 очко.

На останню десятихвилинку гості виходили з перевагою у 18 очок і головним завданням було не розгубити перевагу. «Мавпи», які найкраще проводять саме заключну чверть назбирались здаватись та намагались врятувати гру. Таке налаштування команд подарувало вболівальникам яскравий і відкритий баскетбол. Гравці накидали 54 очки, а «політехи» перемогли в чверті з показником +8 і в матчі з +26.

Варто відмітити, що в цьому матчі «Політехніка» мала дуже високий відсоток попадань із дальньої дистанції (на 16% більше від середнього), а в «мавп» провалив гру їх лідер Євген Балабан. Молодий форвард набрав тільки 8 очок, зробив 6 підборів, 1 блок-шот та віддав 2 передачі. Також дуже невдало зіграв ще один форвард господарів Вадим Голик. На його рахунку тільки 2 підбирання та  передача, що набагато гірше його середніх показників у цьому сезоні. Не зміг знайти своєї гри і захисник Іван Ткаченко.

Що стосується львів’ян, то питання можуть бути тільки до Дениса Тютюнника, який за 9 хв. 29 с на майданчику зробив 3 підбори (1 на чужому щиті), віддав 1 передачу та здійснив 2 втрати. Інші гравці виконали установку тренера на гру, що й принесло позитивний результат.

БК «Черкаські Мавпи-2» - БК «Львівська Політехніка» 69:95 (18:14; 11:26; 17:24; 23:31)

БК «Черкаські Мавпи-2»: Давидюк (23 + 9 підбирань) – Балабан (8 + 6 передач) – Нагорний (6 + 3 втрати) – Войтович (6 + 4 втрати) – Воєводв (14 + 5 передач); Ткаченко (4 + 6 підборів + 3 втрати) – Лунський (2) – Мельник (2) – Прокопенко (4) – Гнойовий (0) – Романовський (0) – Голик (0).

БК «Львівська Політехніка»: М. Тютюнник (11 + 7 передач) – Насеннік (6 + 3 перехоплення) – Кобець (5 + 7 передач + 5 перехоплень + 5 підборів + 3 втрати) – Воробьйов (12 + 11 підборів + 7 передач) – Новіков (34 + 2 блок-шоти); Палюх (3) – Черненко (0) – Базилев (7) – Гуцалюк (6) – Д. Тютюнник (0) – Кузьменко (11 + 5 підборів) – Кич (0).

Статистика

• 2-х очкові: 44 % (43 кидків/19 закинутих) – 54 % (48/26)
  • 3-х очкові: 32 % (25/8) – 43 % (23/10)
  • Штрафні: 70  % (10/7) – 68 % (19/13)
  • Блок-шоти: 1 – 3
  • Перехоплення: 5 – 12
  • Втрати:  18 – 12
  • Підбирання: 38 (14 у нападі/ 24 у захисті) – 42 (14/28)

• Очки: Давидюк (23) – Новіков (34)
  • Підбирання: Давидюк (9) – Воробьйов(11)
  • Результативні передачі: Воєвода (5) – Кобець (7)

ЦІКАВІ ФАКТИ:

• Центровий «Політехніки» Роман Новіков встановив рекорд Вищої ліги у цьому сезоні за кількістю набраних очок в одному матчі. На його рахунку 34 очки, що на два більше ніж було попереднє досягнення. Також у цьому матчі він здійснив 4 підбирання і 2 блок-шоти та віддав 1 передачу.
  • Захисник «левів» Андрій Кобець продовжує лідирувати в рейтингу кращих розігруючи Вищої ліги. На його рахунку в середньому 7.5 передач за гру.
  • Форвард «Плітехніки» Максим Воробьйов оформив перший, для себе у цьому сезоні, дабл-дабл. На його рахунку 12 очок та 11 підбирань за 31 хв. 54 с на майданчику.
  • В обох командах найбільше влучали з дальньої великі гравці. На рахунку форварда «Мавп» Давидюка 4 з 4 триочкових кидків. 6 з 7 дальніх кидків закинув центровий «левів» Новіков.
  • «Черкаські-Мавпи-2» продовжили свою серію без перемог у цьому чемпіонаті до семи матчів, а домашню до п’яти.