Лідер львівських ультрас розповів про зустріч із представниками Прем’єр-ліги та ФФУ

11 квітня 23:43
Переглядів: 540
павлів

Віце-президент "Карпат" Тарас Павлів, відомий в фанатських колах як Гладік розповів, як пройшла зустріч ультрас з представниками Прем’єр-ліги та Федерації футболу України.

На зустрічі в Прем’єр-лізі були представники практично всіх клубів, окрім донецьго "Металургу" та "Металісту". З боку Прем’єр-ліги виступали Іванов і компанія. Данілова не було - він приймав участь у засіданні Верховної Ради.

Ми розуміємо, що є певні пріоритети, і робота депутатом - це важливо, але, складається враження, що у нас більше людей в футболі немає. У нас в країні є мільйон адекватних людей, які б могли очолити Прем’єр-лігу, але, виходить, тільки він це може робити. Людина сидить на декількох стільцях одразу: депутатство, виконком, Прем’єр-ліга. По ідеї, депутат не мав би бути на цій посаді.

Ще на зустріч були запрошені представники по роботі із вболівальниками з клубів. Із всіх клубів є тільки чотири людини, які реально працюють з вболівальниками, решта - це якісь незрозумілі люди. Прем’єр-ліга сприяє нам, щоб ці пости займали реальні вболівальники. Новостворена фанатська організація буде пропоновувати клубам трьох людей на вибір із тих, кого запропонують фанати цього клубу. Клуб буде вибирати з трьох, щоб не було такого, що ми нав’язуємо клубу одну конкретну людину. Прем'єр-ліга взяла цю пропозицію до уваги, будуть з нею працювати.

Найпроблемніше питання - безпека в Криму. Ситуація показала, що там не те що небезпечно приїжджим фанатам, але й хлопцям із Сімферополя і Севастополя. Іванову декілька разів згадали його слова про те, що там немає блокпостів та зелених чоловічків.

Прем’єр-лига запропонувала: "Може, поки не їдьте в ті міста". Але треба ж забезпечити безпеку хоча б місцевим. На зустрічі був представник міліції, який сказав, що треба проводити матчі на нейтральній території. Прем'єр-ліга та ФФУ згодні. Не зрозуміло, які сили наполягають на продовженні проведення матчів в Криму. Виходить, це політичні фактори. Всі думають за політику, але не думають за безпеку людей. Коли в Крим їдуть дніпропетровські "бандерівці" - це одне діло, а коли львівські - зовсім інше, і ніхто не може передбачити, чим це закінчиться.

Потім була зустріч в ФФУ. Коньков сказав, що ніколи не підпише ніякі рішення, щоб "Севастополь" і "Таврія" вийшли з українського чемпіонату. Для нас це було дуже важливе питання. Якби він почав говорити про те, що треба думати, то ми не продовжували би з ним розмову. Просто би встали і вийшли.

Президент федерації підтримав перенесення матчів на нейтральну територію, але, якщо це не вийде, він готовий сам їхати з вболівальниками в Крим. Або делегувати це своїм підлеглим.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: