Лідер ультрас "Карпат": "Димінський повинен продати клуб"

30 вересня 13:15
Переглядів: 173
павлів
Один з лідерів фан-руху Карпат Тарас Павлів розповів про конфлікт львівського клубу з уболівальниками.

- Не можна однозначно сказати, хто винен в ситуації, в якій опинилися Карпати. Петро Димінський втратив інтерес до клубу. Складну ситуацію, в якій він опинився, використовують люди, яким він довірився: роблять мільйон мертвих трансферів. Більше 15 трансферів за міжсезоння? Одна справа - якість цих футболістів, а інша - те, що більшість новачків прийшли вже після зборів.

Коли ми знімали з футболістів футболки - це був останній дзвінок для них, який вони не почули. Через це вони отримали ситуацію в Івано-Франківську і незрозуміло чого чекати далі. У диванних експертів проштовхувалась думка, що ми не повинні були знімати футболки з Худоб'яка і Федецького, бо вони легенди Карпат.

Я хочу щоб всі розуміли, що для нас вони ніякі не легенди. Худоб'яку ніхто не пробачив матч, який він зливав в Харкові. Димінський сказав, що всіх вигнав, але Ігор залишився в команді і продовжує грати. Федецький, будучи на контракті в Шахтарі, грав в Карпатах, бив себе в груди, що буде грати проти гірників, але на матч не вийшов. Йому не забороняли грати. Коли була остання зустріч перед переходом в Дніпро, Федецький говорив, що вибір стоїть між Карпатами і Шахтарем. А за пару днів він в Дніпрі, а ще через пару днів він цілував емблему Дніпра. Ці моменти ніхто не забув.

Повернення всіх колишніх зірок Карпат - це просто догравання кар'єри. У нас настільки важка ситуація, що їх беруть. На тлі нинішніх Карпат Худоб'як виглядає на рівні, а Федецький нічого не може зробити. Так звані легенди Карпат повинні були ще в міжсезоння в голос кричати про легіонерів з 4-х ліг. Вони на тренуваннях бачили, кого привезли в команду.

Удар Федецького в обличчя? Це випадково. Я був проти. Той хлопець, який його вдарив, потім зустрівся з Федецьким. Футболіст не ображається, він розуміє наші емоції. Він завжди був першим: і коли били, то він тут теж перший.

Футболісти, тренери, спортивні директори - це все другорядне. Є питання власника Карпат. Поки Петро Димінський не продасть клуб, нічого в команді не буде. Ми не можемо з ним зараз зустрітися, але публічно просимо його продати клуб. Ми знаємо, що є люди, які готові купити Карпати і вкладати гроші, - сказав Павлів в інтерв'ю FootballHub.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: