Лідер ультрас "Карпат" прокоментував расистський скандал під час матчу з "Дніпром"

21 березня 19:00
Переглядів: 309
Карпати

Керівник ГО "Завжди вірні" Тарас Павлів прокоментував расистську поведінку фанатів "зелено-білих", які вигукували образливі слова на адресу нападника команди Габріеля Окечукву.

- Викрики "на**я "Карпатам" мавпа" під час ігор на адресу Окечукву. Це ж расизм, Тарасе. Навіщо?

- Я не був на останній грі з "Дніпром". Але в цілому можу сказати наступне: можливо, якась доля расизму у цьому і є. Але такі дії фанатів, вони не направлені на футболіста. Таким чином фанати висловлюють свій протест проти політики клубу. Вони постійно обіцяють, що візьмуть курс на молодь, даватимуть шанс власним вихованцям, але в підсумку ми бачимо незрозумілі трансфери...

- Але навіщо расистські речівки? Яким чином це допоможе вам у боротьбі з клубом? Між ультрас та керівництвом є конфлікт?

- Певні керівники "Карпат" на цих незрозумілих трансферах намагаються заробити. У той час багато власних вихованців, які віддали вже все футболу, не мають гідної освіти, постійно чули обіцянки, що ось зараз пограєш за копійки, а потім будеш в основі. Але на ділі, ми бачимо інше. Фанати не мають нічого проти самого Окечукву.

- Тобто в ультрас конфлікт з Димінським?

- Ні, ми проти Дячука-Ставицького. Це все його ідеї і робота...

- І ультрас надалі продовжуватимуть акції з "мавпою"?

- Ми просто хочемо привернути увагу, щоб "Карпати" відчули нашу позицію і робили висновки, почали щось змінювати. Тому такі радикальні дії

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: