Лідери зміцнюють позиції

28 березня 12:45
Переглядів: 170
волейбол

23 березня відбувся перенесений VII тур Чемпіонату області з волейболу у вищій лізі. Цим туром команди завершили повноцінне перше коло, хоча вже й встигли відіграти 2 тури другого.

Лідер, і, за сумісництвом Володар Кубка області залуччанське ВК «Залуччя» здобуло виїзну перемогу над своїми сусідами по територіальному розподілу командою ФОСК «Прикарпаття» Коломийський район, а також найближчий конкурент залуччан об’єднана команда двох «ЛВУМГ» Долина-Богородчани зуміла здобути три залікових бали в матчі з непростими суперниками, які представляють Тлумаччину. Ну і не оминемо увагою п’ятисетовий матч між аутсайдерами сьогоднішніх перегонів СК «Нафтохімік» проти «Західрембуду». Далі все за порядком.

Лідери цьогорічного Чемпіонату ВК «Залуччя» гостювало в Коломиї. З перших розіграшів стало зрозуміло, що гра не закінчиться лишень трьома сетами. Команди не відпускали одна одну більше аніж на одне очко 7:8, 15:14, а в кінцівці сету гості взагалі змушені були брати першу перерву при рахунку 23:23. І це їм насправді допомогло, так, як вони змогли дотиснути суперника лишень на «тай-брейку» 26:24. В другому сеті підопічні Романа Дячука зуміли ще більше наростити темп і майже до 15 були попереду 9:6 та 11:7, але завдяки лідерським якостям Дмитра Надопти гості зуміли спочатку зрівняти рахунок 15:15, а згодом взагалі вийти вперед 23:21. Господарі знайшли в собі сили відіграти два м’ячі, але це все, що їм вдалось в цій партій. 25:23 друга партія за ВК «Залууччя». Ослабленні відсутністю двох гравців, волейболісти з Снятинщини практично без боротьби програли третій сет, дозволивши господарям скоротити рахунок в матчі до 2-1. Все вирішилось в четвертій партій гри, де залуччанські волейболісти все ж таки зуміли дотиснути суперника 25:20, і завоювати три залікові очки.

В матчі юнацьких команд було зафіксовано рахунок 3-1 на користь господарів. Слід відзначити, що за дев’ять проведених турів підопічні Юрія Кваснюка зуміли гідно боротися на рівних з командою-суперником, і як в підсумку виграти бодай одну партію.

В Тлумачі було досить спекотно, не тільки за плюсовою температурою за вікном, але й на самому ігровому майданчику. СК «Прибилів» приймав одного з лідерів ЧО об’єднану команду «ЛВУМГ». Нажаль для фанів СК «Прибилів» їх улюбленці знову програли, але показали досить пристойну гру. Вкотре команді не змогли допомогти лідери Бойко та Бобрик, які по незрозумілим причинам не прибули на матч. Якби вони були, то хто зна, як гра могла закінчитися. Але це все здогади, а реальність цього матчу така… Перших два сети пройшли в рівній боротьбі, і практично команди йшли нога в ногу, і всі ці два сети закінчились грою на «більше-менше» де фортуна була більш прихильніша до гостей при чому з однаковим рахунком 26:24. В третьому сеті гості зуміли наростити свій атакуючий потенціал і в підсумку здобули перемогу з рахунком 25:19.

Юнацька команда «ЛВУМГ» без надмірних зусиль зуміли в трьох сетах перемогти юнацьку команду СК «Прибилів». Лишень в третьому сеті вихованці Романюка Сергія спробували нав’язати боротьбу, але кінцівка залишилась за гостями.

Андрій Грайчук, головний тренер «ЛВУМГ» Долина-Богородчани:

- Матч закінчився перемогою вашої команди з рахунком 3-0. Як вважаєш гра була легкою?

- Перемога важка. Два сети закінчились на «більше-менше». Особисто я не сумнівався, що гра буде досить не простою, ми постійно до середини двох сетів поступались в рахунку, але кінцівки були за нами. І взагалі команда досить не проста, дві партії ми взагалі не могли пристосуватися до їх манери гри, та й з їхнім блоком ми справились лишень в третій партії. Гравці виконали всі ці завдання, які були поставлені перед ними на початку третього сету і нам вдалось легко його виграти.

- На твою думку, відсутність в команді суперника двох ключових гравців посприяла вашій перемозі?

- Думаю, що ми не програли б, але було б набагато важче. Навіть і завадило те, що їх не було про що чітко засвідчила недооцінка з нашої сторони суперника в перших двох сетах.

- Прогноз на матч проти «Західрембуду»…

- Нічого не буду прогнозувати на цей матч. Можу сказати єдине, команда потягом цього сезону з кожною грою набирає ходу, хоч і на початку сезону вони невпевнено розпочали, мабуть, це пояснюється ротацією складу. Одним словом, недооцінки цієї команди не повинно бути, тим більше вони грають вдома і будуть старатися щоб перемогти.

Закривали VII тур, а з ним і перше коло в Калуші, де місцевий СК «Нафтохімік» приймав гостів з міста енергетиків «Західрембуд». Цю гру можна можна охарактеризувати, як гру центральний блокуючих, де левова частка набраних очків командами саме була на їх рахунку. Перші два сети господарі віддали взагалі без боротьби супернику 25:11 та 25:21. А ось в третьому та четвертому господарі змушені були реабілітуватися в очах своїх вболівальників. Як не намагались бурштинці переламати хід матчу, їм це ніяк не вдавалось. Вхід навіть пішли і заміни і перерви, але це ніяк не допомагало. В кінці табло світило рахунок 25:21 та 25:18 на користь господарів. Паритет було відновлено і все вирішив п’ятий сет, в якому сильнішими були гості 15:12.

Дублюючі склади зіграли лишень три сети і всіх трьох перемога була за гостями 25:23, 25:19, 25:17.

Юрій Батицький, капітан команди «Західрембуд» м. Бурштин:

- Три останні матчі і всі закінчились з рахунком 3-2. Чи не вбачаєте в цьому чогось потаємного?

- На мою думку, це боротьба, це ріст молодої команди, яка тільки починає сформовуватись. Наразі старше поколінні залишило команду, а на їх зміну прийшло молоде. Це дуже позитивно і в наступних матчах гра команда буде ще кращою.

- В матчі з СК «Нафтохімік» перші дві партії були виграні досить легко, і здавалось перемога вже в кишені…

- Зрозумійте, що хлопці в нас ще дуже молоді і вони ще не повністю «мужчини». Трохи вболівальники приглушили їх, як і в минулому турі з ФОСК «Прикарпаття». Не витримали просто психологічно.

- В наступному турі приймаєте одного з лідерів Чемпіонату команду «ЛВУМГ». Як плануєте побудувати гру, і, що стане вирішальним в цьому матчі?

- Якщо зможемо показати свою гру, а саме головне, свою стабільну гру, тоді зможемо щось протиставити цій команді. Будемо намагатися довести на майданчику, що ми не «хлопчики для биття».

- Яка причина, що відсутній основний пасуючий команди Андрій Батицький?

- Це пов’язано із сімейними обставинами. В нього нещодавно народилась донька і на даний момент він більше приділяє уваги їй. Але сподіваємось, що він скоро повернеться до тренувань і зможе допомогти команді, принаймні в кінцівці Чемпіонату.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: