Лідія Лудан: "Наші саночники на що були готові, те й отримали"

14 лютого 20:32
Переглядів: 247
лудан

Найкраща в історії України саночниця Лідія Лудан в ексклюзивному інтерв'ю кореспонденту XSport прокоментувала виступ українських саночників на Олімпіаді в Сочі.

«Наші саночники виступили в силу своїх можливостей. На що були готові, те й отримали. Особливих надій у мене не було спочатку. Адже, якщо вони не кожен раз потрапляють на етапи Кубка світу, де заробляються очки і авторитет, то хіба можна чекати від них медалей. Реально будемо дивитися на речі.

Втім, хлопці молодці хоча б тому, що зуміли отримати олімпійські ліцензії. У нас адже немає в цьому виді спорту великої конкуренції, не претендують 200 осіб на два- три місця. Усього кілька спортсменів, які можуть виступати на серйозному рівні. І в цьому випадку не варто очікувати від них високих результатів. Відсутність жорсткої конкуренції призводить до того, що не горять очі у спортсменів, немає адреналіну, а без цього швидко не поїдеш, - сказала Лідія Лудан.

Що стосується домінування Німеччини в санному спорті, то для мене це теж було передбачувано. У них відчувається солідний запас. У кожному виді вже є свій олімпійський чемпіон, якому на п'яти наступають молоді, талановиті і амбітні. Сподобалися в естафеті росіяни, та й латвійці молодці. У мене серед них багато друзів, знайомих, тому трохи вболівала і за них.

Олімпіаду дивлюся по телевізору вперше. Більше доводилося бути там, відчувати її подих, так би мовити, зсередини. Погано у нас транслюють. От я не подивилася чоловічі змагання та потім ледь знайшла ці заїзди в урізаному вигляді в інтернеті. Повтори чомусь не дають. І, мені здається, не завжди показують ті змагання, в яких виступають наші українські олімпійці. А такі, за участю наших хлопців, вважаю, треба давати тільки в прямому ефірі. І потім повторювати! Який би результат не був».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: