Лідія Тимошенко – чемпіон Відкритого чемпіонату Польщі

20 листопада 23:00
Переглядів: 104
Лідія Тимошенко

З 13 по 15 листопада в польському місті Глівіце відбувся Відкритий чемпіонат Польщі з плавання в категорії «Мастерс» на короткій воді. Його учасниками стали близько 600 ветеранів спорту всіх вікових категорій з 99 клубів Європи: Чехії, Словакії, Угорщини, Словенії, України, Росії і Польщі. Серед  дев'яти спортсменів львівського клубу «Євро-Львів», які представили Україну, змагалася старший викладач кафедри туризму Львівського державного університету фізичної культури Лідія Олексіївна Тимошенко.

Лідія Олексіївна виборола срібну нагороду у плаванні брасом на дистанці 50 метрів з результатом 47.93 сек. та стала чемпіонкою змагань цього стилю на дистанції 100 м з результатом 2.07.72 хв.

Загалом, плавці клубу «Євро-Львів» вибороли 9 золотих, 1 срібну і 7 бронзових нагороди і у підсумку посіли 15-е загальнокомандне місце.