Ліга чемпіонів: київське "Динамо" очолило групу "G"

30 вересня 15:01
Переглядів: 106
Ліга Чемпіонів

Київське «Динамо» здобуло першу перемогу у цьогорічній Лізі чемпіонів, здолавши у гостях «Маккабі» з Тель-Авіву з рахунком 2:0, та очолило квартет «G».

У складі команди Сергія Реброва не знайшлося місця Гармашу. Як стало відомо з джерел клубу, Денис отримав пошкодження і вибув до лазарету приблизно на сім-десять днів. Саме тому у старті у матчі в Хайфі на позиції атакувального півзахисника з’явився Велозу. Крім того, на «банці» залишився і нещодавній рекордсмен «Динамо» Гусєв, який поступився своїм місцем на фланзі новачку команди Гонсалесу.

Цікаво, що багатохто критикував парагвайця за невиразний початок виступів на українському етапі його кар’єри. 21-річному вінгеру належало замінити у колективі Ленса, роль якого в «Динамо» складно було переоцінити у минулому сезоні. І у протистоянні з «Маккабі» Гонсалесу вдалося продемонструвати усі свої найкращі якості. Саме з його проникливої передачі з глибини Ярмоленко забив найшвидший гол серед матчів вівторка. Лідер «Динамо» скористався позиційною помилкою ізраїльських захисників, вискочив на побачення із воротарем і відправив м’яч у дальній нижній кут.

Швидкий гол приголомшив «Маккабі», і тому господарі поля тривалий не могли отямитися і перевести гру на половину поля суперників. Загалом, і «Маккабі», і «Динамо» у цей вечір саме грали у футбол, а не змагалися за кількістю виграних єдиноборств. Відсутність максимальних швидкостей і щільного пресингу і, як наслідок – розкутий комбінаційний футбол з мінімумом технічного браку. Ці фактори сприяли тому, що переповнений «Саммі Офер» сповна насолоджувався видовищем. Підопічні Йокановіча навіть забили гол у ворота «Динамо». Але асистент арбітра розібрався у ситуації і підняв прапорець, зафіксувавши офсайд у Захаві.

Перший тайм запам’ятався як небезпечними рейдами Антунеша і Сілви, так і позиційними помилками динамівських захисників. Через ненадійну гру позаду Шовковський не нудьгував у рамці і декілька разів підчищав огріхи партнерів, нейтралізуючи небезпечні навісні передачі до власних володінь. Працював і голкіпер «Маккабі» на протилежному боці поля. На 32-й хвилині лише своєчасний сейв Райковіча врятував господарів від взяття воріт – небезпечно «стріляв» Мораєс.

Друга половина гри розпочалася за ідентичного сценарію до першої. Тільки гол українська команда забила на п’ятій хвилині після відновлення гри. Гонсалес в оточенні трьох суперників примудрився віддати передачу на Мораєса, а бразильський динамівець змусив Райковіча капітулювати.

Інтрига після другого взяття воріт «Маккабі» фактично померла. Здалося, що гравцям у жовтій формі не вистачило фізичних кондицій на другу 45-хвилинку, у той час, як «Динамо» вирішило свої завдання і впевнено довело матч до своєї «вікторії».

В іншому матчі групи португальський «Порту» завдав поразки лондонському «Челсі» з рахунком 2:1.