Ліга Парі-Матч. дванадцятий тур. Анонс неділі

06 грудня 11:30
Переглядів: 104
Ліга Парі-Матч

В обох поєдинках 6 грудня стосунки з’ясовуватимуть безпосередні сусіди, представники нижньої половини турнірної таблиці.

«Сталь» – «Олімпік» 
14:00. Дніпропетровськ, стадіон «Метеор»
Арбітр – Ярослав Козик (Мукачеве)
Дискваліфіковані: Заурі Махарадзе, Іван Матяж, Антон Поступаленко (всі – «Олімпік»)
Телетрансляція: «Футбол

Суперники йдуть на 2-х останніх місцях у першій десятці, що можна назвати комфортним становищем. Однак, звичайно, перемога перед відпусткою суттєво поліпшить настрій тому, кому вдасться взяти 3 очки. У кращих кондиціях до гри підходять гості. «Олімпік» навіть у програних поєдинках зараз демонструє сталий малюнок, готовність витримувати у потрібному темпі всі 90 хвилин. Інша справа, що дисциплінарні санкції не дають дозволу Романові Санжару розраховувати одразу на тріо провідних виконавців. До втрат підопічних наставник «Сталі» Володимир Мазяр вже звик – причина тут у травмах та здоров’ї футболістів. Одне з пояснень 6-матчевої безвиграшної серії полягає саме у цьому. Попередній досвід вже привчив, що під час несприятливої погоди газон «Метеору» викликає багато нарікань. Тому до цього морально варто підготуватись заздалегідь, щоб після фінального свистка не звертати все на поле, яке буде для обох сторін однаковим.

Статистика матчів між суперниками:
До нинішнього сезону у Прем’єр-лізі між собою не зустрічались

«Металіст» – «Чорноморець» 
17:00. Харків, стадіон ОСК «Металіст»
Арбітр – Ігор Пасхал (Херсон)
Дискваліфіковані: Дмитро Льопа («Металіст») – Гіоргі Гадрані, Артем Філімонов (обидва – «Чорноморець»)
Телетрансляція: «Футбол1»

Лише по разу за 15 зіграних турів суперники здобували перемогу. Коли ж, як не в очній зустрічі з колегами по підвалинам турнірної таблиці, здобувати другий успіх?  Немає сумнівів, що саме з цими думками гравці і виходитимуть на поле. Приводів для роздумів значно більше у харків’ян. «Чорноморець» має всі підстави сконцентруватися саме на грі, яка стане своєрідним іспитом на зроблену роботу протягом року, що завершується. «Металіст» багато у чому залежить від спілкування з керівництвом, яке обіцяло зрушення протягом нинішнього тижня організаційних питань. Так чи інакше, у перед матчевих інтерв’ю гравці господарів обіцяли не бойкотувати зустріч з одеситами, небезпека чого існувала минулої неділі в Олександрії. За попередні роки  супротивники встигли привчити до низької результативності, коли зустрічаються між собою, а також до збільшення нічийних підсумків. Велика ймовірність продовження цієї серії і зараз.

Статистика матчів між суперниками:
Всього – двадцять сім: +11 =8 -8; у голах – 37:29
На своєму полі – чотирнадцять: +7 =5 -2; у голах – 22:8
Останні три сезони у Прем’єр-лізі: 2012/2013 – 3:1 (вдома) та 1:1 (у гостях); 2013/2014 – 0:0 та 1:1; 2014/2015 – 0:0 (у Харкові)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: