"Ліга шкільних чемпіонів 2017": визначилися усі фіналісти

01 квітня 18:12
Переглядів: 136
Футзал діти

Грандіозний марафон "Ліга Чемпіонів" Шкільного турніру з футзалу "Кубок НФК "Ураган" в розпалі! А це означає, що в Івано-Франківську вирують неймовірні поєдинки за титул найсильнішого, команди вражають майстерністю, а кожен матч дарує шалені емоції.

Ще б пак! Чемпіони зі всіх куточків області в рамках основного раунду змагаються за путівки у фінал! Нагадаємо, що після дводенного попереднього етапу 24 школи, зігравши в групах за коловою системою, визначили учасників "Золотої", "Срібної" та "Бронзової" ліги. Тож останні дні березня команди проводять у запеклих батлах за путівки у великий фінал.

ЗОЛОТА ЛІГА
Серед кращих команд Прикарпаття у "класі" найсильніших опинилося 8 шкіл, які утворили два квартети! У групі "А" свою силу підтвердила івано-франківська ЗШ №10, яка результативно обійшла візаві із ЗШ с.Голинь (Калуський район) та Тлумацьку ЗШ. Хорошу конкуренцію фавориту склала ЗШ №6 із міста Калуш, яка дала ЗШ №10 справжнісінький прощальний бій, в котрому, однак, поступилася (0:3).
 
Дуже гаряче та амбіційно було в групі "В", інтриги додавали рівні та сильні суперники - ЗШ с.Угорники з Коломийщини, іменита СШ №6 з міста Долина, команда з Надвірнянського району - НВК с.Цуцилів та фіналіст шкільного турніру з Івано-Франківська - СШ №1. Четвірка "зібралася" потужна, не дивно, що й пристрастей на майданчику було теж чимало, й практично всі перемоги виборювалися у титанічних батлах. Але у підсумку - першість залишилася за СШ №1, яка мінімально виграла в команди з Угорників, Долини і з двозначним рахунком тріумфувала над НВК с.Цуцилів (10:3).

А1-А2 ЗШ №10 ІФ - ЗШ с.Голинь - 8:0
А3-А4 Тлумацька ЗШ - ЗШ №6 Калуш - 0:5
В1-В2 ЗШ с.Угорники - СШ №1 ІФ
В3-В4 СШ №6 Долина - НВК с.Цуцилів
А1-А3 ЗШ №10 ІФ - Тлумацька ЗШ - 8:1
А2-А4 ЗШ с.Голинь - ЗШ №6 Калуш - 0:1
В1-В3 ЗШ с.Угорники - СШ №6 Долина - 3:0
В2-В4 СШ №1 ІФ - НВК с.Цуцилів - 10:3
А1-А4 ЗШ №1 ІФ - ЗШ №6 Калуш - 3:0
А2-А3 ЗШ с.Голинь - Тлумалька ЗШ - 5:1
В1-В4 ЗШ с.Угорники - НВК с.Цуцилів - 2:2
В2-В3 СШ №1 ІФ - СШ №6 Долина - 3:1

СРІБНА ЛІГА
Напруженою видалася боротьба і в рамках другої за рангом ліги. У групі "А" перемогу відстояла школа села Космач, щоправда, гідну конкуренцію косівчанам склала команда із Богородчан - ЗШ №2, в пасиві котрої єдина поразка від тріумфатора групи. Натомість ЗШ с.Будилів (Снятинський район) та Рогатинська гімназія розділили між собою "втішні" третє та четверте місця відповідно.

У групі "В" перемогу собі гарантували галичани - ЗШ с.Бовшів, які марафон основного етапу пройшли без гольових втрат - 8:0 над командою ЗШ с.Яківка та (Тлумацький р-н) та мінімальна перевага над ЗШ с.Печеніжин (2:0), яка фінішувала другою. На жаль, не обійшлося без прикростей - неявки ЗШ с.Кривопілля, яка таки не вступила в боротьбу за трофеї, тож не склала гідну конкуренцію своїм суперника

А1-А2 ЗШ №2 Богородчани - ЗШ с.Космач - 2:5
А3-А4 ЗШ с.Будилів - Рогатинська гімназія - 1:0
В1-В2 ЗШ с.Яківка - ЗШ с.Кривопілля +:-
В3-В4 ЗШ с.Печеніжин - ЗШ с.Будилів - 0:2
А1-А3 ЗШ №2 Богородчани - ЗШ с.Бовшів - 3:2
А2-А4 ЗШ с.Космач - Рогатинська гімназія - 3:0
В1-В3 ЗШ с.Яківка - ЗШ с.Печеніжин - 1:1
В2-В4 ЗШ с.Кривопілля - ЗШ с.Бовшів -:+
А1-А4 ЗШ №2 Богородчани - Рогатинська гімназія - 1:0
А2-А3 ЗШ с.Космач - ЗШ с.Будилів - 3:0
В1-В4 ЗШ с.Яківка - ЗШ с.Бовшів - 0:8
В2-В3 ЗШ с.Кривопілля - ЗШ с.Печеніжин -:+

БРОНЗОВА ЛІГА
Останніми визначали найсильніших учасники втішної «Бронзової» ліги. Однак,  знову не обійшлося без прикростей - на старт боротьби за фінал не вийшла одразу трійка команд. На вирішальні матчі основного етапу не з’явилися ЗШ №4 із міста Коломия, ЗШ №1 міста Городенка та ЗШ с.Міжріччя (Болехів). Таким чином, п’ять учасників змушені були зустрітися в очних зустрічах за коловою системою. Попри прикрість, футзалу на спортивному майданчику менше не стало, і спортсмени зі всіх сил доводили свою футзальну міць, щоб опинитися ближчими до лавр переможців.

У підсумку, у  числі щасливчиків - ЗШ №1 із міста Яремче та ЗШ с.Старий Лисець (Тисменицький р-н). Варто відзначити, що кожен поєдинок додавав інтриги, бо команди по-різному розкривали свій потенціал з іншими суперниками, і часом влаштовували справжнісінькі футзальні качелі. До речі, гідну конкуренцію фіналістам склали команди із Бурштина і села Грабів, які розділили третю та четверту позиції. Натомість, НВК с.Зборів змушені були задовільнитися п’ятим місцем.

ЗШ с.Грабів - ЗШ №1 Яремче - 1:1
ЗШ с.Старий Лисець - ЗШ №3 Бурштин - 3:1
НВК с.Збора - ЗШ №1 Яремче - 1:8
ЗШ с.Старий Лисець - ЗШ с.Грабів - 6:1
ЗШ №3 Бурштин - НВК с.Збора - 7:1
ЗШ №1 Яремче - ЗШ с.Старий Лисець - 10:2
ЗШ №3 Бурштин - ЗШ с.Грабів - 1:2
НВК с.Збора - ЗШ с.Старий Лисець - 1:10
ЗШ №1 Яремче - ЗШ №3 Бурштин - 2:1
ЗШ с.Грабів - НВК с.Збора - 4:1

Ліга Шкільних Чемпіонів 2017 (сітка 1-го етапу)            Ліга Шкільних Чемпіонів 2017 (сітка 2-го етапу)

Отож, усі фіналісти визначені! Великий фінал - у неділю, 2 квітня, у манежі Коледжу фізичного виховання (вул. Мазепи, 142а). Початок орієнтовно о16-й годині.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: