"Ліквідація Другої ліги матиме фатальні наслідки для українського футболу"

03 грудня 21:05
Переглядів: 183
макаров

Президент ПФЛ Сергій Макаров розкритикував реформування структури українського футболу.

"Ця ідея цілком абсурдна. Ліквідація Другої ліги матиме фатальні для нашого футболу наслідки. Багато клубів просто зникне з футбольної карти України. Якщо друголігові команди об'єднають з аматорами і отримають пом'якшені умови, то за рік чи два всі вони стануть любительськими командами.

Клуби почнуть мінімізувати витрати, бо їм дозволять не підписувати контрактів із футболістами, не створювати штату працівників і не платити податків. Я вже не кажу, що матчі проводитимуть на жахливих полях без роздягалень, бо аматорський статус не вимагає такої інфраструктури, як у професійній Другій лізі.

Не розумію, чому не зберегти Другої ліги, а в новостворену Національну лігу залучити нинішні клуби-аматорського чемпіонату України та чемпіонів усіх областей. Ось вам щонайменше 50 колективів. На жаль, ФФУ ліквідовує Другу лігу, мотивуючи це тим, що лише шість із 22 команд насправді відповідають вимогам професійного футболу. Я з цим категорично незгоден", – цитує Сергія Макарова Рlussport.com.ua з посиланням на газету "Експрес".

Нагадаємо, що реформа передбачає перехід Першої ліги в одну організацію з УПЛ, а Друга ліга отримає напівпрофесійний статус й об'єднається в одну структуру з аматорськими клубами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: