Лісний Хлібичин - переможець Кубку НФК "Ураган" в м. Коломия

05 травня 20:25
Переглядів: 223
Дитячий турнір НФК Ураган

5 травня завершився Шкільний турнір з футзалу Кубок НФК Ураган в м. Коломия. В останній день змагань були зіграні фінал, матч за третє місце, а також визначився переможець Малого Кубку турніру.

Першими на майданчик ФОСК "Прикарпаття" вийшли саме фіналісти Малого Кубку ЗОШ № 2 та ЗОШ с. Корнич:

ЗОШ № 2 - Корнич 4:2

Вже на першій хвилині матчу команда другої школи вийшла вперед, але хлопцям з Корнича досить швидко вдалося зрівняти рахунок. Протягом першого тайму суперники ще раз обмінялися точними ударами і на перерву пішли за нічийного результату. А в другій половині зустрічі забивала лише ЗОШ № 2, яка й стала володарем Малого Кубку турніру.

В матчі за третє місце зустрілися учні ЗОШ с. Печеніжин та ЗОШ с. Угорники:

Печеніжин - Угорники 1:4

Досить рівна гра впродовж всього матчу принесла перемогу команді Угорників, яка ефективніше використовувала свої моменти. Підопічні Василя Горука билися до фінальної сирени, але результат так і залишився незмінним. Варто зазначити, що у команди, яка програла в цьому матчі, так само, як і в інших учасників турніру залишилося дуже багато запитань до комплектування ЗОШ с. Угорники.

Головний приз турніру між собою розіграли СШ № 1 та ЗОШ с. Лісний Хлібичин:

СШ № 1 - Лісний Хлібичин 1:6

У фіналі гра тривала до першого голу. Команда, яка його пропустила, на жаль, не змогла справитися з емоціями і за кілька хвилин ще двічі дозволила суперникам відзначитися у власних воротах. Надію СШ № 1 подарував гол, забитий за кілька секунд до перерви, проте в другому таймі протягом 2 хвилин вона була похоронена. Підсумковий результат зустрічі повністю відображає хід подй на майданчику. Перемогла справді сильніша на сьогоднішні день команда, хоча слід зазначити, що до пропущеного голу гра була рівною.

Бомбардири:

  • 25 - Харук Іван (Лісний Хлібичин);
  • 17 - Максим Комуніцький (ЗОШ № 2);
  • 16 - Денис Попадюк (СШ № 1); Вікторія Остапів (Лісний Хлібичин);

Переможець турніру команда ЗОШ с. Лісний Хлібичин отримала головний приз змагань - перехідний Кубок, а також сертифікат на 20 000 грн. на потреби школи. Фіналіст - СШ № 1 була нагороджена комплектом форми та чотирма футзальними м'ячами. Бронзовий призер - чотирма м'ячами. Всі команди-учасниці турніру отримали грамоти, а кожен футзаліст був нагороджений рюбзачком із солодащами в середині.

Також НФК Ураган відзначив кращих на турнірі. Ними стали:

  • Кращий бомбардир - Іван Харук (Лісний Хлібичин);
  • Кращий гравець - Вікторія Остапів (Лісний Хілібичин);
  • Кращий воротар - Андрій Дзьоба  (Лісний Хілібичин);
  • Кращий захисник - Вадим Костюк (СШ № 1);
  • Відкриття турніру - Ростислав Костюк  (СШ № 1);
  • Кращий тренер - Іван Михайлович Коник  (Лісний Хілібичин);

На завершення пролунав гімн України, а всі учасники, вчителі та тренери виразили надію, що НФК "Ураган" буде проводити такі турніри в м. Коломия і надалі ! 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: