Літній чемпіонат Івано-Франківська: розпочато друге коло

15 серпня 14:30
Переглядів: 191
Футбол

У суботу відбувся 11 тур літнього чемпіонату м. Івано-Франківська з футболу на штучних майданчиках. Ігри проходили на майданчику КП МФОЦ, що на Симоненка, 13.

Розпочався тур матчем між командою "МІФ" та "ІННОВАЦІЯ". Буквально на перших секундах матчу було відкрито рахунок 1-0 в перед вишла команда "МІФ" відзначився Огір Микола та через 4 хв статус кво встановив Попович Павло 1-1, а уже на 8хв після забитого мяча Тимчишином Романом, а на 12хв Барановським Михайлом  вперед виходить "ІННОВАЦІЯ". Та команда "МІФ" наполегливо будувала свої атаки і це дало результат: 15 хв Двокотник Олег та 20 хв Огір Микола роблять рахунок рівним. Перший тайм проходив дуже цікаво до останнії секунд. За 15 секунд до кінця тайму захисники міфа заробили пенальті у свої ворота та впевнена гра воротаря Павлюка Павла не дала можливості одній із команд вийти на перерву вролі лідера. Друга половина зустрічі проходила у взаємних атаках та до влучних ударів не доходило крім моменту на 35 хв коли Моголівський Зеновій вивів "МІФ" вперед і цим встановив остаточной результат.

Другий матч був ще цікавішим. Зустрічалися сусіди по турнірній таблиці "Старий Пес"  та "HELIX -Галицький двір" . Команда HELIX дуже впевнено розпочала зустріч та зусиллями Демківа Ярослава (6хв) та Сусяка Віталія (12 хв) зробила для себе комфортний рахунок після першого тайму. Та "Старий Пес" не здавався та грав до кінця стараючись врятувати результат. На 37 хв Павлів Віталій скорочує рахунок. За ці останні хвилини що залишилось кожна команда ща принаймі по декілька разів могла вразити ворота суперника та воротарі були на висоті, але буквально 3 секунд не вистачилю HELIX щоб отримати перемогу. Остаточну крапку у цій зустрічі поставив Федчишин Юрій, який замкнув дальну штангу та після декількох рекошетів буквально засунув мяч у ворота. Бойова нічия 2-2.
Трейд Захід Буд" не отримав достойної протидії авіаторів та впевнено переміг 9-1.

У четвертому матчі зустрічалися "Епіцентр К-10" та "Інваспорт".  Команда "Інваспорт" розпочала дуже впевнено та агресивно дайну зустріч і уже на 3 хв після сольного проходу відзначився Рій Володимир та буквально у слідуючій атаці на тій же 3 хв рівновагу встановив Данів Назарій, який і відзначився на 12хв. Будівельники більше часу контролювали мяч, та створювали небезпечні моменти, а їхні опоненти тільки контратакували. безумовно найкращим серед них був Рій Володимир. Перший тайм так і завершився за мінімальної переваги будівельників 2-1. Ну а все на свої місця розставив другий тайм. Впевнена перемога будівельників 9-1.
"Козацький Острів"  -  "Спарта"    + - -

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: