Літню Універсіаду Тернопільщини відкрили змаганнями з футзалу

20 березня 16:30
Переглядів: 150
футзал

Цього року відкривати Універсіаду Тернопільської області випало змаганням із футзалу. Найкращі студенти-футболісти з’їхались щоби визначити команду переможця.

Змагання проходили в приміщені Тернопільського державного медичного унверситету ім. І.Я.Горбачевського. В них приймало участь 8 команд та 87 чоловіків із вищих навчальних закладів з усієї області. Протягом 5 днів та 16 ігор в залі тривали спортивні баталії.

В підсумку, за перше місце на поле вийшли перша команда Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка та  друга команда Тернопільського національного економічного університету. Гра була захоплюючою та дуже цікавою, ніхто із глядачів не міг сказати хто ж стане переможцем. На першу перерву команди вийшли з рахунком 0:0 і тільки в другому таймі один забитий гол визначив підсумок гри. Крапку поставила команда ТНПУ, майстерно обігравши захистиків вони закінчили свою атаку м’ячем в воротах ТНЕУ. Потім ще було багато хороших моментів, але вони залишились не реалізованими. Тож, з рахунком 1:0 майбутні педагоги стають переможцями Універсіади з футзалу.

Гра за третє місце була не настільки захоплюючою. З перевагою у 2 м’ячі (3:1) команда Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя обіграла господарів поля команду ТНМУ ім.І.Я.Горбачевського.

Переможці та призери нагороджені дипломами відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: