"Локомотив" Харків - "Ураган" Івано-Франківськ - 4:1 (2:0) + ВІДЕО

Переглядів: 330

Чемпіонат України. Вища ліга. 29 тур. За 1-6 місця.

НЕЩАСЛИВІ "УРАГАНІВСЬКІ" ЧЕТВІРКИ:
четвертий матч, чотири голи, четверте місце

Харківський "Локомотив" у четвертому очному матчі сезону таки зміг обіграти "Ураган", і з перемоги розпочав свою серію з чотирьох домашніх матчів, в якій, як вдалося з'ясувати після гри, футболісти поставили собі завдання набрати 12 очок. Процес, як кажуть, пішов, і 25 відсотків запланованого обсягу робіт "залізничники" виконали на "відмінно".

Все-таки велика справа в футзалі - швидкий гол. А ще краще - два. Автором такого міг на третій хвилині стати Кулик, однак не реалізував вихід один на один. А ось перший удар в ствір ворітІжаковського став голом. Дмитро Клочко на флангу обігрався в стінку з Журбою, і з лінії штрафної пробив у штангу, від якої м'яч опинився в сітці.

Удар № 2 по воротах "Урагану" - і рахунок вже 2:0. Білоцерківець видряпав м'яча у Валенка, послідувала передача в штрафну, і Одегов ногою, наче ключкою, переправив м'яч у ворота. І знову Іжаковський нічим не зміг допомогти своїй команді.

Незабаром Цвєлих міг відіграти один м'яч, але у нашого кращого бомбардира на другому етапі з прицілом явно не все гаразд. Правда, тут він все зробив правильно, але без удачі нападаючому ніяк не можна - м'яч після сильного удару просто-напросто попав Литвиненку в руку, а захисник вибив м'яч за межі майданчика.

Майже до самої перерви у грі настало смутне затишшя, гості левову частку часу володіли м'ячем, але як тільки наближалися до штрафної, слідувала втрата. "Залізничники", у свою чергу, вперед не прагнули, злегка позначивши атаку, також втрачали м'яч, і все поверталося на круги своя - спроби гостей знайти шляхи до воріт Литвиненка. І лише за 20 секунд до перерви це один раз зробити вдалося. Кулик зліва прострілив уздовж воріт, але Павлюк з лінії штрафної пробив у поперечину.

Зі свистком до початку другого тайму "ураганівців" ніби підмінили, і швидкість їх переміщення по майданчику стала більше відповідати назві команди. Проте, все це було тільки до штрафної, і коли все-таки прикарпатці знаходили можливість для ударів, оборона "Локомотива" діяла оперативно й встигала їх блокувати.

Трохи пізніше активні дії поблизу своїх воріт господарі стали поєднувати з пресингом в центрі майданчика, і це на 28-й хвилині принесло результат. Зінченко, перехопивши м'яч, відпасував на Білоцерківця, а той знайшов вільного Федорченка на половині "Урагану". Четвертий номер харків'ян далі все виконав на раз-два. Першим дотиком перекатом залишив не при справах Іжаковського, а другим - відправив м'яч уже в порожні ворота.

Після цього послідував ще один спалах активності гостей, але то ударам "ураганівців" не вистачало точності, то надійно діяв на останньому рубежі Литвиненко. Так, після удару Цвєлих взагалі стався кумедний епізод. Голкіпер харків'ян зловив м'яч, і відразу ж увів його на Журбу, що залишився в центрі абсолютно один... зав'язуючи шнурки на бутсах. Але, отримавши можливість вискочити на рандеву з Іжаковським, гравець "Локомотива" кинув своє заняття, і так в одному кросівку і побіг до воріт "Урагану", завершивши свій ривок неточним ударом.

За чотири хвилини до сирени головний тренер "Урагану" Сергій Гупаленко пішов ва-банк, і Пилипів став періодично виходити п'ятим польовим. Проте все закінчилося для гостей прозаїчно - Клочко зі своєї половини за високою дугою відправив м'яч у порожні ворота.

І все-таки завершити матч перемогою "під нуль" "залізничникам" не вдалося, причому звинувачувати в цьому вони повинні тільки себе. Уболівальники на трибунах стали відраховувати останні секунди матчу, господарі зупинилися, а Валенко встиг завдати точного удару, коли табло показувало, що грати залишилося 0,2 секунди.

4:1 - перемога харків'ян, яка дозволила їм піднятися на п'яте місце. І якщо в турнірній долі "Локомотива" ще можливі зміни, то "Ураган" після цієї поразки остаточно застовпив за собою четверту сходинку. У порівнянні з минулим сезоном це один крок вперед, але хіба про це мріяли в Івано-Франківську у вересні?

8 травня. 13:00. Палац спорту "Локомотив" ім. Г.Кірпи. 1300 глядачів.
Арбітри: Олійник (Київ), Стрелецький (Суми). Інспектор: ???.
Локомотив: Литвиненко - Білоцерківець, Федорченко, Одегов, Зінченко - Берлізєв, Журба, Клочко, Корнійчук - О.Сорокін.
Ураган: Іжаковський - Павлюк, Валенко, Кулик, Пилипів - Кіндратів, Сімка, Ярий, Цвєлих - Шотурма.
Голи: Клочко (3, 38), Одєгов (7), Федорченко (28) - Валенко (40).