"Локомотив" - "Ураган" - 7:4. Післямова

31 жовтня 07:45
Переглядів: 116
Іван Скіцко

Післяматчева прес-конференція тренерів:

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану":
- Ми дуже серйозно готувалися до цієї гри, і коли ми з понеділка почали готуватися , я, як головний тренер, хлопцям одразу сказав, що ми в Харків поїдемо за очками. Бо всі думають – "Локомотив", виїзд… Так, дуже сильна команда, але я рахую, що нас підвела психологія футболістів. Вони зараз самі не вірять, що вони можуть грати на рівних з чемпіоном України.

Трагедії ми не робимо, є над чим працювати. Звичайно, другим таймом я розчарований повністю, бо перший тайм ми виконували установку. А в другому – десь ці необов’язкові два голи, два рикошети нам залетіли, і десь нам поламали гру. Хоча і позитивний приємний момент був, той, що за рахунку 2:4 ми програвали і хлопці не "поплили", а зібралися в кулак і повернули інтригу в матчі. Але те, що ми до кінця не можемо тримати такий темп, це вже проблема. Наша, внутрішня в команді.

- Що Ви сказали команді в перерві, коли рахунок ще був на вашу користь?
- Одразу їм сказав: "Перші дві зміни будуть ключові". Не достукався… Перше – знав, що буде темп високий, "Локомотив" все зробить, щоб забити швидкі м’ячі. Друге – просив, щоб вони не зациклювались на результаті, а грали в футзал. У другому таймі "Локомотив" вже диктував нам свої умови, моментами ми могли десь провести свою позиційну атаку, але в цілому другий тайм вже йшов під диктовку "Локомотиву". Нам не вистачає одного-двох досвідчених гравців, щоб мати цю міць, витримати цей темп два тайми.

Євген РИВКІН, головний тренер "Локомотива":
- Хотілося би відзначити команду суперника, яка показала сьогодні досить цікавий футзал. Гра була весела, такі ігри називають іграми для глядачів. Вона виявила деякі наші слабкі місця, які у нас є, як і у будь-якої команди. Інколи зі значним числом перемог почуття небезпеки та почуття розуміння ситуації, що відбувається на майданчику, трошки притупляється. Тому, цілком закономірний результат першого тайму, ну, і в цілому матч міг розвернутися у будь-який бік. Але те, що нам вистачило майстерності та вміння довести його до перемоги, за це спасибі хлопцям. Однак мене дуже турбує те, що за останні два матчі ми пропустили 6 м'ячів. Це більше, ніж за перші 5 турів. Це турбує, в цьому компоненті треба буде себе підтягнути. В цілому ж, їжа для роздумів є – працюємо далі.

- Ви вийшли з роздягальні рівно на 4 з половиною хвилини пізніше, ніж гості. Серйозне обговорення йшло?
- Але я думаю, у Регламент ми вже вклалися? Так, пояснили деякі речі, пояснили, що незважаючи ні на що, треба включати швидкості, яких у першому таймі у нас не було, і команда "Ураган" повністю перевершила нас у швидкісній роботі. Пов'язано це з певними об'єктивними причинами. Ми зараз дуже багато уваги приділяємо фізичный готовності, по-іншому не можна, тому що є пріоритети – Кубок УЄФА. Тому, цілком закономірно, що сьогодні не було того пориву, який зазвичай є у футболістів команди "Локомотив". Довелося пояснити, що крім технічних і тактичних заготовок необхідно в таких іграх включати морально-вольові якості. Пояснили – хлопці зрозуміли, хоча, знову ж таки підкреслю, дуже багато ми пропустили.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: